Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 88464 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #175 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 11:06 »
my8os

τα περισσοτερα μπλογκς μιλησαν για επιθεση ολα ειναι βαζελικα? και δεν ειπα οτι ηταν δικοι σας μεσα αλλα αποδεικνυω οτι δεν ειστε παναγιες κι εσεις...οποτε κοιτατε πρωτα τη καμπουρα σας και μετα μιληστε για τους αλλους

παλιοτερα μπορει να γραφοταν και με υ...στο τωρα ζουμε γεροδιδασκαλε

dk

α θα μας σωσουν οι ''κυκλοι''...ποιοι οι γαυροβαζελικοι που τοσο μας αγαπανε? τουλαχιστον εισαι ειλικρινης εχεις απωθημενα με την ΑΕΚ και το λες...

οι μεταλαδες ειναι ανεγκεφαλοι δηλαδη? και οι κλαρινομαχοι σας εγκεφαλικοι? παλι παραβιαζεις τη λογικη...

East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #176 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 11:39 »
my8os

τα περισσοτερα μπλογκς μιλησαν για επιθεση ολα ειναι βαζελικα? και δεν ειπα οτι ηταν δικοι σας μεσα αλλα αποδεικνυω οτι δεν ειστε παναγιες κι εσεις...οποτε κοιτατε πρωτα τη καμπουρα σας και μετα μιληστε για τους αλλους

παλιοτερα μπορει να γραφοταν και με υ...στο τωρα ζουμε γεροδιδασκαλε

Τα μπλογκς αυτά αντιγράφουν. Νομίζεις ήταν στα Γιάννινα να δουν και να κάνουν αντικειμενικό ρεπορτάζ;
Ποτέ δεν είπα ότι είμαστε Παναγίες. Αλλά μπροστά σε εσάς είμαστε άγιοι. Και τους δικούς μας ποδοσφαιριστές δεν τους χειροδικούμε. Αυτό λέω και μην το στρίβεις αλλού.

Υ.Γ. και στο τώρα γράφεται επίσης με ήτα.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #177 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 12:01 »
Παράθεση
«(…)
Με το κλείσιμο της  17ης αγωνιστικής φαίνεται να σφράγισε και η εξάδα  που θα διεκδικήσει το πλασάρισμα στα πλέι οφ ( …) με τις Κέρκυρα,  Άρη, ΄Αεκ  υποψήφιες  για υποβιβασμό. Σε περίπτωση που οι δυο τελευταίες  υποστούν  ενδεχόμενο οικονομικό υποβιβασμό, θα αναπληρωθούν από τον πίνακα  (…)»

atretionspotrs. blogs
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #178 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 12:08 »
my8os

και γιατι να πιστεψω εσας και οχι ολους τους αλλους? επειδη ειστε γιαννενα? εχετε ομως συμφερον να λετε οτι δεν εγινε τιποτα...
ειπα πουθενα οτι χειροδικειτε τους παικτες σας?ειπα οτι το κανετε σε αλλους και σε οπαδους...ασε που εσεις οσο και να το παιζετε μαγκες με λιμνες κτλ δεν μπορειτε να χειροδικεισετε με τους μεγαλους αρα εχετε κανει και λιγοτερα σκηνικα...δεν επικροτω καφριλες αλλα αυτη ειναι η αληθεια

New Pas. Pas

ενημερωνεσαι για την ΑΕΚ βλεπω μπραβο σου...μονο με οικονομικο υποβιβασμο μας θα γλιτωσετε νεες ηττες :)
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #179 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 13:19 »
από contra
Παράθεση
Εξώδικο στον Τσουμάγκα για 1.000 ευρώ
Ο Τάσος Τσουμάγκας έλαβε εξώδικο από τον ιδιοκτήτη του σπιτιού που διαμένει για οφειλές ύψους 1.000 ευρώ, οι οποίες έχουν δημιουργηθεί από τη χρήση πρώην παίκτη της ΑΕΚ που έμενε σε αυτό το σπίτι.


Είναι γνωστό πως αρκετοί ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ αντιμετωπίζουν πρόβλημα με τους σπιτονοικοκύρηδες τους.Πολλοί παίκτες της Ένωσης οφείλουν ενοίκια αρκετών μηνών καθώς η "κιτρινόμαυρη" ΠΑΕ παρουσιάζει αδυναμία στην κάλυψη των υποχρεώσεών της.

Πριν από λίγες μέρες ο Τάσος Τσουμάγκας πήρε στα χέρια του εξώδικο, με το οποίο του ζητείται να καταβληθούν άμεσα 1.000 ευρώ (χρήματα που οφείλει εδώ και κάμποσες μήνες η ΠΑΕ από μη καταβληθέντα ενοίκια και κοινόχρηστα) και να εγκαταλείψει άμεσα την οικία στην οποία διαμένει. Η ΠΑΕ είναι ενήμερη για το θέμα, αλλά δεν έχει κάνει ακόμα κάποια κίνηση για να κλείσει το θέμα, προφανώς επειδή δεν υπάρχει ρευστό.

Ως αποτέλεσμα αυτού ο Τσουμάγκας αναγκάστηκε να μετακομίσει σε συμπαίκτη του, ο οποίος ωστόσο αντιμετωπίζει επίσης προβλήματα με τον σπιτονοικοκύρη του λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών.

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #180 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 13:27 »
my8os
και γιατι να πιστεψω εσας και οχι ολους τους αλλους? επειδη ειστε γιαννενα? εχετε ομως συμφερον να λετε οτι δεν εγινε τιποτα...

Διάβασε εδώ καλύτερα και άσε τα άλλα για τους άλλους. Ο καφές στην οροφή είναι η επίθεση. Η μεγαλοποίηση του θέματος μου θυμίζει την περίπτωση που 'τραυματίστηκε' ο Βεζυρίδης από το αυτοκόλλητο που πήγε να του κολλήσει ένας παπάρας.
http://www.passports.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=5619:%CE%AF%CE%B4%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF-%CF%80%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF-%CF%88%CE%AD%CE%BC%CE%B1-video&Itemid=138


Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #181 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 15:59 »
περαστικά μεταλα....δεν σου βγήκε το παραμύθι....περαστικά και στους υπόλοιπους λασπολόγους...

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #182 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 16:14 »
Καλά ρε μλκς έχουμε χανουμι εδώ μέσα?

Δεν το χα πάρει πρέφα... :P

Και τι λέει το χανουμι?Οτι η ΑΕΚ δεν ειναι ποκ και μπλα μπλα ε?
Όλοι τα ίδια λένε,μην δίνετε βάση.

Μιλάμε για μια αστική κατά βάση ομαδα κάτι το οποίο εν ολίγοις σημαινει
Εύνοια - πολιτικαντισμος - προπαγάνδα και πάνω απ όλα
κατάργηση της λογικής.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #183 στις: Τρι 15 Ιαν 2013 17:48 »
Παράθεση
Καλά ρε μλκς έχουμε χανουμι εδώ μέσα?
Όχι ακριβώς ...
Παράθεση
New Pas. Pas

ενημερωνεσαι για την ΑΕΚ βλεπω μπραβο σου...μονο με οικονομικο υποβιβασμο μας θα γλιτωσετε νεες ηττες :)
Η δουλειά μου είναι αυτή ... πάλι στο ΟΑΚΑ παίζουμε?



Και οι τοίχοι έχουν στόμα ... η «αφραγκία»  …  νομίζω έτσι (κανένας Ντεμικός θα το ντουβάριασε).


Υ.Γ.: Όπως σε κόβω, θα γίνεις και global moderator Pas.gr ως το καλοκαίρι. 
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 15 Ιαν 2013 17:53 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #184 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 15:34 »
my8os και λοιπον?εχει οικονομικα προβληματα ο ανθρωπος τι θες να κανει δηλαδη?ετσι ξεκοκαλιζε καθε ειδηση για την ΑΕΚ θα σε βαφτισω στο τελος ;)

πηγη site του πας...τωρα με επεισες.και με την ευκαιρια αυτο το getto στη φωτο τι ειναι? αντιγραφη απο τον συνδεσμο μας? :)

fon7 παραμυθιασε τον εαυτο σου κι αλλο...δεν κανει κακο

Serpents on paradise καποιοι ανθρωποι αργουν περισσοτερο απο τους αλλους

αστικη ομαδα ε? μικροαστικη μεγαλοαστικη τι? αργησες αλλα εκανες εντυπωσιακη εμφανιση

New Pas. Pas εισαι ο μονος που με καταλαβες...πασολες ειμαι και σας τρολαρω ;)

παντα παιζουμε ΟΑΚΑ προσφεροντας γκολ σε διαφορες επαρχιακες ομαδες

13η Αγ ΑΕΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1

19η Αγ. ΑΕΚ - ΟΦΗ 2-1

ερασιτεχνικη η φωτοσοπια σου αλλα ευχαριστω που μου δινεις την ευκαιρια να δειξω τι σημαινει ΑΕΚ...α και η αφραγγια μαλλον δεν σε ανεβαζει γιατι οταν σε νικανε αφραγγοι καποιο προβλημα υπαρχει



ΥΓ γιατι οχι? θα σωθουμε κιολας και θα ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 27 Ιαν 2013 15:40 από Iron Maiden »
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #185 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 16:03 »


Iron Maiden τα μηχανήματά μου σε εντοπίζουν να βάζεις χέρι στα PCίδια μας και ένας ακόμα καριόλης με απροσδιόριστο γεωγραφικό στίγμα.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #186 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 16:44 »
οταν ξεσουρωσεις ξαναγραψε αυτα που γραφεις τωρα δεν βγαζουν νοημα
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #187 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 16:49 »
οταν ξεσουρωσεις ξαναγραψε αυτα που γραφεις τωρα δεν βγαζουν νοημα

Ρε πορδή του Χαντζηχρήστου και σε λαουλάριζα τόσο καιρό σχεδόν φιλικά και μου τη λες? ... φούνζτ!
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 27 Ιαν 2013 17:01 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #188 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 17:02 »
ελληνικα μαγκα...δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω τη διαλεκτο του χωριου σου...και αν σου αρεσουν οι πορδες του ΧαΝτζηχρηστου (ουτε να το γραφεις δεν ξερεις) προβλημα σου

ΥΓ για τη φωτοσοπια και το ΟΑΚΑ τσιμουδια...ετσι μπραβο
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #189 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 17:35 »
Φίλε iron maiden για ποια αεκ μας μιλάς?κανονικά η αεκ θα έπρεπε να πέσει όπως είχαμε πέσει εμείς επί Κολεμπα(μας είχαν ρίξει η νόμοι)...γίνε ΤΑΠ....συμορφωσε το σωματείο σου και κάνε ένα οικονομικά εύρωστο σωματιο...τώρα με αυτές τι προχειροτητες θα χρωστάτε παντού....απλά και καθαρά πράγματα...και ρε φιλαράκι είναι ωραία τα χωριά...και επίσης γίνε ΠΑΣ...να γουστάρεις και να χαίρεσαι καμία νίκη....αλλά να ξέρεις θα φας και πικρές πολλές... :P :mono:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #190 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 17:48 »
Πάρε το  μονάρχη και στήσε τον περιφεριφερειάρχη.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #191 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 17:59 »
Geopasoles

τα παραπονα σου γιατι δεν επεσε στους αρμοδιους...εχεις δικιο οτι πρεπει να συμμορφωθει η ομαδα...να γινω ΠΑΣ γιατι? εσυ γιατι δεν γινεσαι ΑΕΚ που θα δεις σιγουρα περισσοτερες νικες?

New Pas. Pas παλι στους μοναρχες το μυαλο σου?
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #192 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 18:14 »
είμαι από το Γιάννενα βρε παιδί...δεν γίνεται...είναι στο DNA μου...χαλάρωσε λίγο...μην γίνεσαι γκρινιάρης...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #193 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 18:39 »
εγω γκρινιαρης? 

ε κι εγω ειμαι απο Μικρασια πως θα γινω πας?
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #194 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 19:07 »
Προσπάθησες και δεν μπόρεσες?αν προσπάθησες πάω πάσο...από ποια περιοχή στην μικρά Ασία καταγεσαι?Τέλος παντον...καλό θα είναι να πέσουν λίγο οι τόνοι...και στο κάτω κάτω δεν νομίζω να νοιάζει κανέναν από εμάς τι κάνει η αεκ ούτε εσύ τι κάνει ο ΠΑΣ...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #195 στις: Κυρ 27 Ιαν 2013 19:13 »
ελληνικα μαγκα...δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω τη διαλεκτο του χωριου σου...και αν σου αρεσουν οι πορδες του ΧαΝτζηχρηστου (ουτε να το γραφεις δεν ξερεις) προβλημα σου

ΥΓ για τη φωτοσοπια και το ΟΑΚΑ τσιμουδια...ετσι μπραβο


Φιλε μαγκια σου που υποστηριζεις την ΑΕΚ,αλλα μην μας τα κανεις ζεπελιν να πουμε,υπαρχουν ενα σωρο sites για την ομαδα σου...

Δεν ειμαστε φασιστες αλλα οταν μπαινεις π.χ και αποκαλεις χωριο τα Γιαννενα  καταχραζεσαι την φιλοξενια μας την οποια σου δινουμε,εισαι fail πως να το κανουμε δηλαδη.......Και στο λεω με βαση οπαδικης κουλτουρας,γιατι δεν νομιζω να εμπαινε ξερω εγω ενας δικος μας στο aek365.gr και να πετουσε ειρωνιες και να το κρατουσαν περισσοτερο απο ενα 24ωρο....

Μαθε την λεξη 'ΣΕΒΑΣΜΟΣ' και στο λεω απλα κ κατανοητα


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #196 στις: Δευ 28 Ιαν 2013 00:13 »
http://www.youtube.com/watch?v=KIWWYOqG_9s&feature=player_embedded#!

Ο σύντροφος Λίνεν ενώ τραυματίζεται σε ματς με τη Β. Βρέμης

Απόψε στο ΣΚΑΙ πολύ ρουθούνι τράβηξε, γελάσαμε με το τύπο.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 28 Ιαν 2013 00:16 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #197 στις: Δευ 28 Ιαν 2013 12:58 »
ελληνικα μαγκα...δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω τη διαλεκτο του χωριου σου...και αν σου αρεσουν οι πορδες του ΧαΝτζηχρηστου (ουτε να το γραφεις δεν ξερεις) προβλημα σου

ΥΓ για τη φωτοσοπια και το ΟΑΚΑ τσιμουδια...ετσι μπραβο


Φιλε μαγκια σου που υποστηριζεις την ΑΕΚ,αλλα μην μας τα κανεις ζεπελιν να πουμε,υπαρχουν ενα σωρο sites για την ομαδα σου...

Δεν ειμαστε φασιστες αλλα οταν μπαινεις π.χ και αποκαλεις χωριο τα Γιαννενα  καταχραζεσαι την φιλοξενια μας την οποια σου δινουμε,εισαι fail πως να το κανουμε δηλαδη.......Και στο λεω με βαση οπαδικης κουλτουρας,γιατι δεν νομιζω να εμπαινε ξερω εγω ενας δικος μας στο aek365.gr και να πετουσε ειρωνιες και να το κρατουσαν περισσοτερο απο ενα 24ωρο....

Μαθε την λεξη 'ΣΕΒΑΣΜΟΣ' και στο λεω απλα κ κατανοητα

δεν λεω για τα γιαννενα αλλα για το μερος απο οπου καταγεται ο New Pas. Pas και δεν ειναι υποτιμητικο...απλα εγω δεν καταλαβαινω την ντοπιολαλια...που ειδες εσυ την καταχρηση φιλοξενειας δεν ξερω...κανεις λαθος ειρωνευομαι μονο οσους με ειρωνευονται εδω καποιοι βριζουν και δεν απαντω κι εγω με βρισιες αν και θα ηταν ευκολο...

αρα το 'ΣΕΒΑΣΜΟΣ' μηπως πρεπει να το μαθουν καποιοι αλλοι εδω μεσα?
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #198 στις: Δευ 28 Ιαν 2013 13:26 »

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #199 στις: Τρι 29 Ιαν 2013 15:02 »
η ωρα της αυτοκριτικης σου?
East London Maidenheads