Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

4-0
11 (14.9%)
3-0
5 (6.8%)
2-0
15 (20.3%)
1-0
4 (5.4%)
3-1
9 (12.2%)
3-2
2 (2.7%)
2-1
18 (24.3%)
0-0
1 (1.4%)
1-1
4 (5.4%)
2-2
1 (1.4%)
1-2
1 (1.4%)
0-1
0 (0%)
άλλο ?
3 (4.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 74

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 17 Οκτ 2010 09:45

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός  (Αναγνώστηκε 39632 φορές)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« στις: Δευ 11 Οκτ 2010 15:20 »
Παράθεση
Εσφαλμένα γράφτηκε τις προηγούμενες ημέρες σε Αθηναϊκά σάιτ ότι ο ΠΑΣ Γιάννινα είναι αρνητικός στην παραχώρηση εισιτηρίων για τα πλαίσια της 6ης αγωνιστικής με τον Παναιτωλικό στο Ζωσιμάδες καθώς σήμερα άνθρωποι του ΠΑΣ βρέθηκαν στο Αγρίνιο για να παρακολουθήσουν τον αγώνα με τον Θρασύβουλο και μεταξύ άλλων συζητήθηκε και το θέμα των εισιτηρίων. Οι γηπεδούχοι παρείχαν άριστη φιλοξενία στους ανθρώπους του ΠΑΣ με τους οποίους συζήτησαν και αμφότεροι συμφώνησαν να δοθεί ο ίδιος αριθμούς εισιτηρίων στους φιλοξενούμενους για τις αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.
Αυτό που απομένει είναι να επιβεβαιωθεί και τυπικά στα μέσα της επόμενης εβδομάδας καθώς άπαντες έχουν στο μυαλό τους μόνο το τρίποντο σήμερα με τον Πιερικό.Παράλληλα θα γίνει γνωστός και ο αριθμός εισιτηρίων που θα πάρουν στα χέρια τους οι Αγρινιώτες για το παιχνίδι της Δευτέρας. Τα ίδια εισιτήρια θα παραλάβει και ο ΠΑΣ στο παιχνίδι του δευτέρου γύρου.
www.sportsioannina.g
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #1 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 09:45 »
3-2    :pas:
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #2 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 10:43 »
2-0 καλως τα παιδια..
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #3 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 11:32 »
Μολις φαει το πρωτο "η καλυτερη αμυνα" το "τρενο" και οτι αλλη μαλακια εχουμε ακουσει τις τελευταιες μερες θα αρπαξει αλλα 2 απο πισω μεχρι το ημιχρονο.
ΙΣΟΠΕΔΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ.Τους ειδαμε με τι ΚΟΛΟ μεχρι τωρα παιρνουν τις νικες(ειδικα με Πιερικο).

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #4 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 13:22 »
Παράθεση
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας
Πιερικός - Βέροια
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα - ΟΦΗ
Ηλιούπολη - Καλλιθέα
Διαγόρας - Πανθρακικός
Εθνικός - Ιωνικός

Την επομενη αγωνιστικη με νικη του Π.Α.Σ. εχουμε...
αποκατασταση της ταξης στην 1η θεση της βαθμολογιας και απομακρυνση απο τους υπολοιπους (ομαδες με bold εχουν δυσκολα ματς).

Υ.Γ.
Μου αρεσει παρα πολυ η θεση της Λειβαδιας και του Ιωνικου στον βαθμολογικο πινακα και ευχομαι να συνεχισουν ετσι. Εκτος και αν τους τα χαλασει η Καλλιθεα και πιασει πατο... :P
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #5 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 13:33 »
4-0 γιατί τους έχουμε υπερεκτιμήσει και θα παίξουμε μπαλάρα...

Αποσυνδεδεμένος Ptolemeos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #6 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 13:58 »

Παιζουμε με αγριους ανθρωπους - με ανθρωπους χωρις κουλτουρα που δρουν πρωτα με το ενστικτο και μετα σκεπτονται και υπερβαλλουν συνεχεια ,
 κανεις δεν μου εχει πει καλο λογο για αυτους τους ανθρωπους απο εκει, απο ολη την ελλαδα  ακουνε την λεξη  αγρινιο αγρινιωτες και φευγουν 150 μιλια μακρια.
πισω απο τον ηλιο (ξηρομεριτες τους λενε πολλοι) δεν ξερω γιατι? / ενα ξερω οτι ειναι στατιστικα πρωτοι στις δικαστικες διαμαχες,λιγα λογια με τι  εχουμε να κανουμε την Κυριακη

Πιστευω στην νικη και με καλο σκορ 3-0











Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #7 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 15:01 »
Είναι το πιο δύσκολο ματς και ο πιο σοβαρός αντίπαλος για την ομάδα μέχρι στιγμής. Και με τον Πανθρακα ήταν δύσκολο, αλλά ήταν αρχή οι ομάδες δεν είχαν στρώσει κτλ κτλ. Για μένα αυτο το ματς είναι το κρίσιμο για να δούμε που βαδίζουμε. Νομίζω όντως και γω πως θα κερδίσουμε, αφού η επιθετική λειτουργία της ομάδας πάει ρολόι. Εξάλλου στον Πιερικό κερδίσανε δύσκολα, αν όχι τυχερά και ήρθε η ώρα να κάνουνε και αυτή την πρώτη τους ήττα.

Κλειδώστε τα γυναικόπαιδα στο σπίτι λοιπόν, γεμίστε τις καραμπίνες, ξεσκονίστε τα γιαταγάνια και πάμε στο γήπεδο για τη νίκη.
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #8 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 15:11 »

Παιζουμε με αγριους ανθρωπους - με ανθρωπους χωρις κουλτουρα που δρουν πρωτα με το ενστικτο και μετα σκεπτονται και υπερβαλλουν συνεχεια ,
 κανεις δεν μου εχει πει καλο λογο για αυτους τους ανθρωπους απο εκει, απο ολη την ελλαδα  ακουνε την λεξη  αγρινιο αγρινιωτες και φευγουν 150 μιλια μακρια.
πισω απο τον ηλιο (ξηρομεριτες τους λενε πολλοι) δεν ξερω γιατι? / ενα ξερω οτι ειναι στατιστικα πρωτοι στις δικαστικες διαμαχες,λιγα λογια με τι  εχουμε να κανουμε την Κυριακη

Πιστευω στην νικη και με καλο σκορ 3-0

Γειά σου φιλε Ptolemaie βασικά θέλω να σε συγχαρώ που κάθησες και ασχολήθηκες με την πόλη του Αγρινίου και τους Αγρινιώτες αλλα δεν ασχολήθηκες καθόλου με τον Παναιτωλικό και απο ότι ξέρω την επόμενη αγωνιστική παίζεις με τον Παναιτωλικό όχι με το Αγρίνιο. Τεσπα αυτο είναι δικό σου θέμα απλα θα ήθελα να απαντήσω σε μέρικα θέματα που έθιξες.

Παιζουμε με αγριους ανθρωπους - με ανθρωπους χωρις κουλτουρα που δρουν πρωτα με το ενστικτο και μετα σκεπτονται και υπερβαλλουν συνεχεια

Είμαστε όντως άγριοι άνθρωποι εξ' ου και το όνομα που πήρε το Αγρινιο απο τον Βασιλιά Αγριο.Τώρα στο θέμα της κουλτούρας που λες ελπίζω να μη το λες σαν υποτημιτικό όρο προς εμάς αλλα ελπίζω να έχεις δειγματα του πολιτισμού που σε καθορίζουν  σαν ατομο ωστε να μπορέσεις να μου προσδιορίσεις τον όρο και την ένοια της λέξεως κουλτουρα.

κανεις δεν μου εχει πει καλο λογο για αυτους τους ανθρωπους απο εκει, απο ολη την ελλαδα  ακουνε την λεξη  αγρινιο αγρινιωτες και φευγουν 150 μιλια μακρια.

Λογικά για να το γράφεις αυτό σίγουρα πρέπει να έχεις κανει ένα Πανελλαδικό GALLOP και τα αποτελέσματα να σε δικαιώνουν όντως για τα λεγομενα σου πράγμα που δε πιστεύω. Εξάλλου και εγω δεν εχω ακουσει καλη κουβεντα απο γιαννιώτες για τους κρητικούς και το αντιθετο . Τι παει να πει αυτο οτι τα γιαννινα και το ηράκλειο είναι οι χειρότερες πόλεις????

ενα ξερω οτι ειναι στατιστικα πρωτοι στις δικαστικες διαμαχες,λιγα λογια με τι  εχουμε να κανουμε την Κυριακη

Τώρα μας λες οτι όλο το θέμα που έχεις γράψει ειναι ενα παραμυθάκι  γιατι το μόνο που ξέρεις για το Αγρίνιο είναι οτι είναι πρώτο στις δικαστικές υποθεσεις. Αν το θεώρεις αυτο ως ενα στατιστικό που θα πρεπει να σας απασχολεί όλη την εβδομάδα αλλα και την ημέρα του αγωνα κανένα προβλημα.
Αλλα ρε φίλε Ptolemaie ελπίζω να εχεις έρθει Αγρίνιο να τα έχεις ζήσει και να τα γράφεις αυτα ως εμπειρίες (που θα σεβόμουνα απόλυτα) γιατί αν δεν εχεις έρθει καθόλου Αγρίνιο (πράγμα που πιστεύω) ειναι πραγματικά κρίμα να γραφεις τέτοια πράγματα επειδη "κάποιος" σου τα είπε.
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #9 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 16:11 »
Φίλε Chris panaitolike
αφού σε καλωσορίσω στο site μας,να σου πώ να πάς στο θέμα ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ,για να δείς τι γράφω για το παιχνίδι του 2000 που εγώ προσωπικά ήμουν στο Αγρίνιο.Δεν ξέρω τι ηλικία έχεις κι αν τότε πήγαινες στο γήπεδο,κι αν έχεις παραστάσεις από τον αγώνα εκείνο αλλά οι δικές μου είναι οι χειρότερες για τον κόσμο του ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ.
Προσωπικά,ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ μου είναι συμπαθής σαν ομάδα.Απο κει και πέρα ούτε ιστορικά ούτε τώρα υπάρχει καμιά σχέση με τις δύο ομάδες,ο ΠΑΣ είναι πολλά επίπεδα πάνω.Σίγουρα θα κάνει έναν υγεινό περίπατο με το ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ.Παρ όλα αυτά εύχομαι να ανέβει κι ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ γιατί είναι επαρχιακή ομάδα με κόσμο,που πιστέυω, όχι ότι είναι κόσμος του ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ αλλά κόσμος που διψάει για μπάλα.

Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #10 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 16:37 »
Σε ευχαριστω φίλε Satsi για την υποδοχή.
Να σου πω ότι τότε ήμουν στο γήπεδο αν και μικρός και ξέρω πολύ καλά τι είχε γίνει τότε όπως και σε άλλα παιχνίδια. Εγω βέβαια δε μπορώ παρα να σεβαστώ την άποψη σου γιατι ειχες προσωπικές εμπειρείες και εχεις μια τεκμηριωμένη άποψη σε αντίθεση με το φίλο Ptolemaio που τα γράφει χωρίς να ξέρει απλα επείδη του τα είπε κάποιος.Τώρα όσον αφορά τις ιστορίες των ομάδων αν μπορείς σε παρακαλώ να δεις την άποψη μου που εχω γραψει ειναι στο θεμα 4η Αγωνιστική του topic Πρωταθλημα- Κύπελλο 2010-2011. (ειναι στη 2η σελλίδα το κείμενο μου). Σε παρακαλώ δες το και αν μπορεις απάντησε μου σε ευχαριστώ.
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #11 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 17:13 »
Φίλε  chris_panaitolikos καλώς ήρθε στο φόρουμ. Μακάρι να έχουμε καλούς αγώνες και καλές κερκίδες στα μεταξύ μας ματς. Πολύ ωραία τα λες και ίσως ο ptolemeos να ήταν κάπως απότομος.

Παρ' όλα αυτά, γενικώς για τους μη πασολέδες, χαιρόμαστε που και που να μαθαίνουμε τις απόψεις σας εδω μέσα αλλά αν δε σας αρέσει δεν είστε υποχρεωμένοι να μας επισκέπτεστε. Ούτε κανένας είναι υποχρεωμένος να σας τεκμηριώσει γιατί δε γουστάρει κ βρίζει το Αγρίνιο, τη Λάρισα, τη Βέροια, τα Τρίκαλα, το Βόλο, τον Πειραιά και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις. Έτσι γουστάρει!

Κοινώς, χωρίς ίχνος εμπάθειας, μαγκιάς, χουλιγκανισμού κλπ, αν δε σας αρέσει...Πούλο! Μη μας σκίζετε τη μπάλα! :stop:

Γ@μιέτ@ι ο καιρός κι ο Παναιτωλικός !
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #12 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 17:20 »
Γιατι ωρε?μια χαρα ειναι ο καιρος...
αλλωστε οποτε βρεχει ριχνουμε 3αρες και 4αρες..
Ξερει κανενας τι καιρο θα κανει την επομενη Δευτερα? :P

Υ.Γ σωστα τα λες chris και συμφωνω μαζι σου..
αλλα νταξ οπαδικο φορουμ ειναι που υποστηριζουμε συγκεκριμενη ομαδα εδω μεσα..

Παρολο που τα παιχνιδια με Παναιτωλικο ειχαν πολλες "ιστοριες" στο παρελθον
νομιζω πως εχουν αλλαξει τα πραγματα,εχουν αλλαξει και οι εποχες..
χωρις βεβαια αυτο να σημαινει πως θελει πολυ να γινει το "κακο"

Τεσπα..καλο αγωνα να χουμε,καλο δρομο να χετε, 3 βαθμους να παρουμε και σας δινουμε 3 στον δευτερο δεν χαθηκε και ο κοσμος.. :pashat:

Υ.Γ2 ωραια υπογραφη..μ'αρεσεις.. ;)

Υ.Γ3 2-1 :pas:
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 12 Οκτ 2010 17:24 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος dimitris_kzn_pas7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 206
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #13 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 17:34 »
Με το ποδοσφαιρο που παιζει η ομαδας μας δεν χανουμε ποντο απο καμια  ομαδα εδω μεσα :mono:
3-1 αμα ο καιρος ειναι καλος αλλα αμα βρεχει το 4-0 δεν το γλυτωνουνε :pas:
Το συνθημα δωθηκε απο χθες: Εμεις θα γ.........ε Παναιτωλικε :joker:

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #14 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 18:07 »
2-0 ψηφισα για να δουμε...

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #15 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 18:25 »
Εγω το ματς το βλεπω για Χ...
Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #16 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 18:40 »
Βάλτε τα κεφάλια κάτω, και μην ασχολείστε με το τι λένε οι Αγρινιώτες. Δουλειά και μόνο δουλειά για να πας μπροστά.
Ο κόσμος επιτέλους πρέπει να γυρίσει στο γήπεδο.
Με την φετινή ομάδα, περνάμε ευχάριστα απογεύματα και  χορταίνουμε μπαλίτσα. Πόσο απλά είναι τα πράγματα όταν έχεις προπονητή που ξέρει ποδόσφαιρο και όχι κατσαπλιάδες.

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #17 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 19:11 »
Βάλτε τα κεφάλια κάτω, και μην ασχολείστε με το τι λένε οι Αγρινιώτες. Δουλειά και μόνο δουλειά για να πας μπροστά.
Ο κόσμος επιτέλους πρέπει να γυρίσει στο γήπεδο.
Με την φετινή ομάδα, περνάμε ευχάριστα απογεύματα και  χορταίνουμε μπαλίτσα. Πόσο απλά είναι τα πράγματα όταν έχεις προπονητή που ξέρει ποδόσφαιρο και όχι κατσαπλιάδες.

ααα γεισ, ετσ ...  :mono: :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Ptolemeos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #18 στις: Τρι 12 Οκτ 2010 21:13 »
φιλε Αγρινιωτη αυτα που λεω δεν ειναι κατι ατεκμεριωτο ειναι κατι που το λενε ολοι οσοι εχουν γνωρισει αγρινιωτη η ισσα ολοι λενε τα χειροτερα τι να κανουμε αυτο δεν αλλαζει!
 οπως και οτι ειστε πρωτοι στα δικαστηρια και αυτο κατι δειχνει και παλι δεν αλλαζει ,
 και πιστευω οτι ξερω καλα για τους ανθρωπους που κατοικουν σε αυτην την χωρα ,ολοι στην ιδια ζουμε και τελος ποτε δεν βριζω κανεναν δεν μου το επιτρεπει η  γιαννιωτικη καταγωγη μου και κουλτουρα,
,
οσο για την κουλτουρα σας μη μιλησω καλυτερα δεν συμφερει απλα δεν εχετε ανυπαρκτη για αυτο δεν εχετε προσφερει τιποτα πολιτισμικα στην ελλαδα συμπεριφερεσται οπως συμπεριφερεσται (αυτο υπηρχε σα αυτη την περιοχη απο πολυ παλια απο την κλασσικη εποχη του Πελλοπονησιακου πολεμου)
Οσο για τον Παναιτωλικο δεν εχω κανενα προβλημα. ειστε μια απλη επαρχιακη ομαδα.απλα  υπερβαλλεται πολυ για ολα και φυσικα για την ομαδα σας χωρις να αξιζετε κατι που ουτε εμεις κανουμε κανουμε αλλα ουτε αλλες επαρχιακες ομαδες  οπως η Λαρισα κτλ που εχουν κατι,  συν οτι ειδα και ενα βιντεο στο youtube που σε αγωνα με τον Πας και βγαζετε ολο το κομπλεξ κατωτεροτητας για τα Γιαννενα

Αποσυνδεδεμένος KostasA

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 278
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #19 στις: Τετ 13 Οκτ 2010 00:14 »
3-0 εμπιστεύομαι τα σοφά λόγια του Χατζάρα! :P :P

Αποσυνδεδεμένος obli-07

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #20 στις: Τετ 13 Οκτ 2010 03:43 »
@chris_panaitolikos φιλε δυστηχως ο Πτολεμαιος εχει δικιο για τους αγρινιωτες και τεκμηριωνω .Εζησα 5 χρονια σα φοιτητης και ακομη δν εχω τελειωσει.Δεν ξερεις τι εχουν δει τα ματια μου στο Αγρινιο.Η πολη αυτη μετα τισ 10 ακομι κ σαββατο να ειναι στοιχειωνει .Γι'αυτο ισως να ναι ετσι και οι αγρινιωτες.Ισως να φταει κ η πολιτιστικη αναπτυξη της πολης σου ,ειστε αληθεια πολυ πισω.Η ομαδα σασ ειναι πολυ καλη.Θυμαμαι ειχα παει περυσι στο γηπεδο σας οταν παιζατε με φοφη ,Καθομουν στη σκεπαστη  θυμαμαι κ ειχα παθει πλακα...εβλεπα μια 50 χρονη που ηταν με τον αντρα της και εβριζε διαιτητες και λοιπα αλλα στον εσχατο βαθμο ,αν ηταν αυτη μανα θα γινοταν αλλος ενασ φονος στο αγρινιο :P Ο αντρας της απο την αλλη εριχνε γροθιες στον παγκο(λογω του οτι δν εχει στιβο το γηπεδο) του οφη και καφεδες και ηταν γυρω στα 60..ΑΗδια φιλε σορρυ κιολας...αλλα το 80% πιστευω που ζειτε στο αγρινιο ειστε απολιτιστοι γι αυτο και παρα πολυ αγρινιιωτες ξερω οτι την κανουν για ααθηνες πατρεσ κλπ κλπ.  ΤΕσπα ΠΟλυ Οφ-τοπικ το θεμα..Μη το παρεισ στραβα αλλα για να στο ειπαν τοσα ατομα ετσι ειναι..'

Πιστευω θα νικησουμε ο γιγαντας Κουσας θα <<Ανοιξει τα ποδια του>> γιατι δεν ξεχνα!!!3-1

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #21 στις: Τετ 13 Οκτ 2010 06:57 »
ασχοληθείτε με το παιχνίδι και αφήστε τις άσχετες ανούσιες και ανόητες τοπικιστικές γενικεύσεις...
Ρήσεις του τύπου ΟΛΟΙ οι Αγρινιώτες είναι έτσι όλοι οι Ηρακλειώτες είναι αλλιώς ενώ όλοι οι Γιαννοώτες είναι @@@ κλπ κλπ δείχνουν επιεικώς έλλειψη κουλτούρας -παρόμοια με αυτό που κατηγορείτε διάφοροι- και μπορούν να καταλήξουν μέχρι και επικίνδυνες. (Να δηλώσω ότι ΔΕΝ έχω καμμία σχέση καταγωγής από Αγρίνιο καθότι παραδοσιακά όταν εκκλίπουν τα επιχειρήματα έχω αυθαίρετα κατηγορηθεί για μισοκρητικός ή για μισοΚερκυραίος από τον αλήτη επαγγελματία "φίλαθλο" του ΠΑΣ)   

Ψήφισα 2-0 και θεωρώ πως η δυσκολία θα είναι μέχρι να δεχθεί το πρώτο γκολ φέτος η ομάδα του Αγρινίου.
Σε συνολική πρόβλεψη πιστέυω ότι ο Παναιτωλικός θα είναι η 2η πιθανότατα ομάδα των μπαράζ η οποία πολύ δύσκολα όμως θα αλλάξει κατηγορία 

 πέρα από το ίδιο το παιχνίδι και την υποστήριξη της ομάδας πρέπει οι φίλαθλοι των 2 ομάδων να έρθουν σε συνεννόηση για να παρουσιάσουν κοινό πανώ και επίσημη διαμαρτυρία (απο κοινού) για τα Δευτεριάτικά παιχνίδια!



Αποσυνδεδεμένος nikant80

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΣ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #22 στις: Τετ 13 Οκτ 2010 09:44 »
Βάλτε τα κεφάλια κάτω, και μην ασχολείστε με το τι λένε οι Αγρινιώτες. Δουλειά και μόνο δουλειά για να πας μπροστά.
Ο κόσμος επιτέλους πρέπει να γυρίσει στο γήπεδο.
Με την φετινή ομάδα, περνάμε ευχάριστα απογεύματα και  χορταίνουμε μπαλίτσα. Πόσο απλά είναι τα πράγματα όταν έχεις προπονητή που ξέρει ποδόσφαιρο και όχι κατσαπλιάδες.

Ναι ρε γαμωτο η ομαδα παιζει καλη μπαλα.Ετσι μου ειπαν δεν πηγα γηπεδο.Ηθελα αλλα δεν πηγα!Την δευτερα δεν θα παω (αν αντεξω).Γιατι; Γιατι ρε γα@#$% τα κ@$%γιαννενα μου δεν μπορω να διαβαζω να κανουν υποδειξεις να "πληρωσουν βαπορισια τα διαρκειας του χρονου οσοι δεν πηραν φετος!!!!". Δεν γινεται να μην πηραν το μηνυμα!
Έξω τα λαμόγια απο τον PAS!

Αποσυνδεδεμένος Ptolemeos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #23 στις: Τετ 13 Οκτ 2010 09:46 »
Λοιπον παλι λεω οτι λεω ειναι με σωστη κριση δεν λεω κατι ετσι για να το πω, το λεω γενικα ,  και δεν ειμαι ουτε κανενας φανατικος τοπικιστης και ξερω για τι πραγμα μιλαω,

 οι ανθρωποι  δεν συγκρινονται ουτε με τους Ηρακλιωτες που λογω αντιπαλοτητας δεν παμε, η Κρητη εχει κουλτουρα πολιτισμο.(γενικα)
αυτοι ειναι δυστυχως αγροικοι με ολη την σημασια της λεξεως, απολιτιστοι γενικα, το εχουν οι κατοικοι εκει

Αποσυνδεδεμένος Ptolemeos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #24 στις: Τετ 13 Οκτ 2010 09:47 »
τελος για το θεμα , η ουσια ειναι νικη και μονο νικη την Δευτερα για να τους προσγειωσουμε (μου εχει χαλασει ο τονος)