Αποστολέας Θέμα: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023  (Αναγνώστηκε 46658 φορές)

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #75 στις: Πεμ 29 Ιούν 2023 15:20 »
στην περιπτωση κλειμαν που ειναι πρωτοσ στοχος λεει οτι κλεινει αμεσα αν καθαρισει το ονομα του....ενταξει αν ηταν καμμια βιντεοκασετα με τον τσακ νορις καλη υποθεση θα ειχε.....για το θεμα του...ΛΟΓΙΚΑ....θα εχουν τις πληροφοριες τους....πολυ δυσκολο να εβαζαν στα αποδυτηρια χαρακτηρα που θα ειχε κανει αυτα που τον κατηγορησαν
δεν παυει ομως απο την αλλη ποδοσφαιρικα να παιζουμε με τη φωτια και να χανουμε χρονο σε περιπτωση που τελικα δεν κλεισει

στα αλλα θεματα....δημοσιογραφικα....αρχισαν παλι τα κλασικα οπως καθε χρονο....κοντε και κιακος θεωρουνται ως νεες μεταγραφες....οταν τα διαβαζω αυτα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι
πρεπει οπωσδηποτε οπως εχω ξαναγραψει οι παιχτες που θα παρουμε να σκοραρουν συχνα....να κανονισουν την πορεια τους


Να περιμένουμε δηλαδή να δούμε γραμμένο και το κλασσικό ''ο Χ τρώει σίδερα στις προπονήσεις''

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #76 στις: Πεμ 29 Ιούν 2023 16:42 »
Η ΑΕΚ διάβασα σήμερα ότι θα πάρει πακέτο από εμάς Σταύρο Πήλιο, Αλέξη Πήλιο και Λάμπρο Μουστάκα. Ο τελευταίος είχε και 6 γκολ με τη Κ19 φέτος. Δε θα μείνει ταλέντο για ταλέντο να παίξει στην ομάδα φέτος. Τους έχουμε βγάλει όλους στην αγορά για πούλημα.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #77 στις: Πεμ 29 Ιούν 2023 17:15 »
Παράθεση
Να περιμένουμε δηλαδή να δούμε γραμμένο και το κλασσικό ''ο Χ τρώει σίδερα στις προπονήσεις

Φέτος θα αρχίσουν να γράφουν από τις αιματολογικές..... έριξε ο τάδε τη χοληστερίνη κ είναι η νέα εσωτερική μεταγραφη


Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #78 στις: Πεμ 29 Ιούν 2023 19:11 »
Η ΑΕΚ διάβασα σήμερα ότι θα πάρει πακέτο από εμάς Σταύρο Πήλιο, Αλέξη Πήλιο και Λάμπρο Μουστάκα. Ο τελευταίος είχε και 6 γκολ με τη Κ19 φέτος. Δε θα μείνει ταλέντο για ταλέντο να παίξει στην ομάδα φέτος. Τους έχουμε βγάλει όλους στην αγορά για πούλημα.
ο souperfm γράφει οτι έληξε το συμβόλαιο του Μουστάκα
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Fontas84

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 870
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #79 στις: Πεμ 29 Ιούν 2023 23:22 »
Η μόνη δουλειά που γίνεται στην ομάδα είναι το προπονητικό που είχε κλείσει από πέρυσι.
Από ότι φαίνεται βλέπουμε το ίδιο έργο και σε μεγαλύτερο βαθμό.
Πουλάνε πολύ περισσότερο, αγοραζουνε πολύ φτηνότερα από ότι βλέπαμε τόσα χρόνια.

Ένα καλοκαίρι να είμαστε λίγο χαρούμενοι με την ομάδα δεν υπάρχει.

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #80 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 00:22 »
Έχει βρει κάνα τσακάλι ποιος είναι αυτός ο σλοβάκος που αναφέρουν τα μίντια; Δεν λένε όνομα λες και είναι κάνα επτασφράγιστο μυστικό.


υγ: αν και όταν μάθουμε κατά πάσα πιθανότητα θα μας πιάσει κατάθλιψη πάλι

Αποσυνδεδεμένος PAS and stale bread

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.039
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #81 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 00:55 »
"Συμβαίνουν αυτά αργά την νύχτα"

Στο 6:45






Ο ανεκδιήγητος να μην πω τίποτα άλλο γ@μ$%$$% τ$# π$#%$%$ του, που μας τον βάλανε εκπρόσωπο τύπου, όντας εκπαιδευτικός, να κάθετε να προαναγγέλλει την μεταγραφή ατόμου που κατηγορείται για βιασμό ανήλικης και να τον δικαιολογεί λέγοντας "συμβαίνουν αυτά αργά την νύχτα"  >:( >:( >:(  :stop:



Σε τι σημείο έχουμε φτάσει ρε πστμ; Στον πάτο του απόπατου και ακόμα παρακάτω.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #82 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 07:49 »
#####

Να κάτσω να σου απαντήσω; Απαξιώ!

Αν ο επόμενος βιαστής, βιάσει το παιδί σου να μπεις να το ξαναγράψεις!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 30 Ιούν 2023 19:02 από fon7 »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #83 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 09:38 »
απάραδεκτη και αδιανόητη η δήλωση του θεοδορίκα...
Ρε θεοδωρίκα αλήθεια πόσο μ@@@@@ς είσαι ρε...ΝΤΡΟΠΗ σου ρε άχρηστε
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Fontas84

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 870
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #84 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 09:59 »
####
Ρε συντονιστές έλεος πια!
Υπάρχει κανένα όριο στο τι γράφουμε εδώ μέσα;
Μιλάμε για κατηγορούμενο για βιασμό ανηλίκου και βλέπουμε απο ετούτον συνεχώς τέτοια σχόλια.

Ντροπή δηλαδή!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 30 Ιούν 2023 19:03 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #85 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 10:55 »
#####


Αποδείκνυεις την ποταπότητα σου και το χαμηλό σου ήθος ως δίποδο που είσαι.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 30 Ιούν 2023 19:04 από fon7 »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Fontas84

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 870
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #86 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 10:57 »
Τον τελευταίο καιρό βλέπουμε μέσα στο φόρουμ, φασιστικές αντιλήψεις, πλακίτσες για κατηγορούμενους για βιασμό, πολιτικές διαφωνίες με χυδαίες βρισιες και άλλα πολλά.

Στις πολιτικές αλλά και αθλητικές διαφωνίες συμμετείχα κι εγώ χωρίς όμως να έχω βρίσει ποτέ κάποιον.
Έχω αντιπαρατεθεί έντονα και έχω ειρωνευτεί κάποιους που θεωρούσα ότι ξεφεύγουν απο τα όρια του διαλόγου και οι αντιλήψεις τους είναι ενάντια στον συνάνθρωπο.

Θεωρούσα το φόρουμ αυτό, έναν καφενέ που θα μιλάμε για την ομάδα μας, αλλά και για άλλα θέματα της καθημερινότητας με σκοπό να ξεφεύγουμε και ειδικότερα για εμάς που μένουμε μακριά απο τα Ιωάννινα, μια παρέα απο δικούς μας ανθρώπους που δεν βρίσκουμε εδω κάτω.

Δεν μου αρέσει πια αυτή η παρέα και για αυτό θα αποχωρίσω!
Καλή συνέχεια σε όλους και πάντα νίκες στην ομαδάρα μας!


Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #87 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:14 »
#####



υπάρχουν πράγματα με τα οποία δεν κάνουμε πλάκα,ένα από αυτά είναι ο βιασμός..... ο δε βιαστής,δεν μπορεί εξίσου να αποτελεί συνθετικό στοιχείο σε φράση αστεϊσμού..... ετσι απλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 30 Ιούν 2023 19:05 από fon7 »
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #88 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:21 »
Πλακιτσα κάνουμε όποτε θέλουμε χωρίς να υπάρχει ο φόβος τι θα πουν οι ευαίσθητοι συνάνθρωποι μας, επίσης να ζητήσετε όταν απόδειξει την αθωότητα του μια συγνώμη από τον κλείμαν ,αν τώρα είναι  εγληματιας να φάει ισόβια και σε 3 χρόνια να βγει μιας και ο  νόμος του σύριζα το ορίζει ρητά σκότωσε βίασε σύντομα θα είσαι έξω να ξανακάνεις τα ίδια τώρα δεν κάνω πλακιτσα..

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #89 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:23 »
Πραγματικά ντρέπομαι που με ορισμένους εδώ μέσα υποστηρίζουμε την ίδια ομάδα. Μιλάμε για έναν κατηγορούμενο για βιασμό και κάποιοι δείχνουν να μη τους ενοχλεί καθόλου και κάνουν πλάκα με το θέμα. Ναι δεν είναι ένοχος ακόμα, αλλά είναι κατηγορούμενος. Οι μεγάλες ομάδες δε φτιάχνονται μόνο με τίτλους και μεγάλες νίκες. Για εμένα πολύ σημαντικότερο από αυτά, είναι η ομάδα μας να έχει χαρακτήρα και ήθος. Θεωρώ απαράδεκτο ακόμα και να σκεφτόμαστε την απόκτηση αυτού του παίκτη, όταν ακόμα δεν έχει κλείσει η υπόθεση. Στην ομάδα που αγαπάω από μικρός θεωρώ ότι δε ταιριάζουν τέτοια στοιχεία σα τον συγκεκριμένο τερματοφύλακα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #90 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:26 »
Πλακιτσα κάνουμε όποτε θέλουμε χωρίς να υπάρχει ο φόβος τι θα πουν οι ευαίσθητοι συνάνθρωποι μας, επίσης να ζητήσετε όταν απόδειξει την αθωότητα του μια συγνώμη από τον κλείμαν ,αν τώρα είναι  εγληματιας να φάει ισόβια και σε 3 χρόνια να βγει μιας και ο  νόμος του σύριζα το ορίζει ρητά σκότωσε βίασε σύντομα θα είσαι έξω να ξανακάνεις τα ίδια τώρα δεν κάνω πλακιτσα..

Αν ήταν στη θέση της κοπέλας κάποιο μέλος της οικογένειας σου θα έκανες πάλι πλακίτσα; Για πες μας
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #91 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:33 »
Πλακιτσα κάνουμε όποτε θέλουμε χωρίς να υπάρχει ο φόβος τι θα πουν οι ευαίσθητοι συνάνθρωποι μας, επίσης να ζητήσετε όταν απόδειξει την αθωότητα του μια συγνώμη από τον κλείμαν ,αν τώρα είναι  εγληματιας να φάει ισόβια και σε 3 χρόνια να βγει μιας και ο  νόμος του σύριζα το ορίζει ρητά σκότωσε βίασε σύντομα θα είσαι έξω να ξανακάνεις τα ίδια τώρα δεν κάνω πλακιτσα..
η αυθαιρεσία της πλακίτσας με πράγματα που μόνο για τέτοια δεν προσφέρονται ,μπορεί να έχει σαν αποτέλεσμα την αυθαιρεσία κάποιου που η ευαισθησία του σε αυτά τα πράγματα ενεργοποιεί αντιδράσεις που βασίζονται στα ένστικτα,κ να έχει λίγη έως καθόλου σημασία το ότι θα "χάσει το δίκιο του",έναντι του ασυνείδητου που επιμένει να κάνει πλακίτσα με πράγματα που δεν θα έπρεπε...... κοίταξε το αυτό ,δεν είναι κακό.
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #92 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:40 »
makispas66, ξεπέρασες ακόμη και τον ίδιο σου τον εαυτό...

Με αυτά που λες προσβάλλεις το θύμα.
Αλλά ξέρεις κάτι που δεν το έχεις σκεφτεί? Προσβάλλεις ακόμη και τον φερόμενο ως δράστη. Από μόνος σου ακυρώνεις το τεκμήριο της αθωότητας που ευαγγελίζεσαι. Και δε μου λες ρε παληκάρι: Πες ότι αθωώνεται ο φερόμενος ως δράστης. Από μόνος σου τον στιγματίζεις ως βιαστή. Εσύ θα ζητήσεις συγγνώμη από τον Κλέιμαν εάν αποδειχθεί αθώος?
Δεν περιμένω από εσένα τέτοιο σκεπτικό.
Κρίμα όμως ρε. Και ανάμεσα σε όλα αυτά, πετάς και το δήθεν "πολιτικό" σχόλιο...
Ντρέπομαι ρε, σας έχω σιχαθεί...

Και πούστε(η), κατουρήστε και λίγο...
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 30 Ιούν 2023 12:45 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος blue

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 154
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #93 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:46 »
Ο Κλειμαν εχει αθωωθει για την κατηγορια βιασμου.
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #94 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 12:55 »
Ο Κλειμαν εχει αθωωθει για την κατηγορια βιασμου.
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ

Πότε βγήκε η απόφαση; Δεν βρίσκω κάτι. Μπορείς να μας τη παραθέσεις;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #95 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 14:03 »
Αυτό ξέρω και εγώ εδώ και μέρες γι'αυτό και κάνω την πλακιτσα μου εδώ στον  οπαδικο καφενέ.
Οπότε καλός  ήρθες παιχτουρα μου.
Όλο αυτό το έπαθε γιατί ένα έγκλημα μόνο έκανε έπιασε το πέναλτυ και στέρησε ένα πρωτάθλημα από τον βαζελο , εντελώς τυχαία το επόμενο βράδυ σε μπαράκι σε κάποιο σημείο της προτευουσας  κατηγορήθηκε για τον βιασμό μιας βελγιδας ήταν τόσο χαρούμενος ο κλείμαν που  πήγε και βίασε!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #96 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 14:09 »
Αυτό ξέρω και εγώ εδώ και μέρες γι'αυτό και κάνω την πλακιτσα μου εδώ στον  οπαδικο καφενέ.
Οπότε καλός  ήρθες παιχτουρα μου.
Όλο αυτό το έπαθε γιατί ένα έγκλημα μόνο έκανε έπιασε το πέναλτυ και στέρησε ένα πρωτάθλημα από τον βαζελο , εντελώς τυχαία το επόμενο βράδυ σε μπαράκι σε κάποιο σημείο της προτευουσας  κατηγορήθηκε για τον βιασμό μιας βελγιδας ήταν τόσο χαρούμενος ο κλείμαν που  πήγε και βίασε!

Πότε βγήκε η απόφαση;

Εδώ δεν ξέρεις να διαβάζεις το λογαριασμός τη ΔΕΗ , διαβάζεις και δικαστικές αποφάσεις;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #97 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 15:32 »
Ξέρεις πολλά εσύ πονηρε :pashat: έχεις καλές άκρες ναι η αλήθεια είναι ότι τον λογαριασμό της ΔΕΗ ποτέ δεν έμαθα να τον διαβάζω 
Συγνώμη στον κλείμαν θα ζητήσεις?

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #98 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 15:45 »
Έχει βρει κάνα τσακάλι ποιος είναι αυτός ο σλοβάκος που αναφέρουν τα μίντια; Δεν λένε όνομα λες και είναι κάνα επτασφράγιστο μυστικό.
Με Έλληνα ατζέντη, μάλλον πρόκειται για τον Matúš Begala

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2023
« Απάντηση #99 στις: Παρ 30 Ιούν 2023 16:10 »
Το dna απέδειξε ότι ο Κλέιμαν ήταν αθώος – Υπογράφει στον ΠΑΣ Γιάννινα



https://super-fm.gr/100050/to-dna-apedeixe-oti-o-kleiman-itan-athoos-ypografei-ston-pas-giannina/