Αποστολέας Θέμα: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)  (Αναγνώστηκε 57602 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #625 στις: Παρ 21 Ιούν 2024 02:26 »
Και κατι τελευταιο. Συμφωνω απολυτα με τον crimpson. Eχουν μεινει τρια παιδια , ο fon , o dk και ο ΛΑΜΙΑΣ ,  που σαν mod  με υπομονη παλευουν σχεδον μονοι τους να κρατησουν ισορροπιες.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2024 02:31 από ΠΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος arispas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.148
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #626 στις: Παρ 21 Ιούν 2024 19:03 »
Επειδή δεν κατάλαβα τι έγινε αν έχει κάποιος όρεξη μπορεί να με ενημερώσει με ένα προσωπικό μήνυμα; Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #627 στις: Παρ 21 Ιούν 2024 20:45 »
Θα το ξαναπω
Όλες αυτές οι καθυστερήσεις από τη μια πλευρά να ανακοινώσουν προπονητή και μεταγραφές και η βιασύνη να ξεπουλήσουν ότι βρεθεί στο δρόμο τους, εμένα μου δείχνουν ότι υπάρχουν ακόμη διαπραγματεύσεις.
Καμία εμπιστοσύνη στα λαμόγια.
Εμπάργκο μέχρι τελους

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #628 στις: Κυρ 23 Ιούν 2024 20:26 »
Μωρε μπραβο θρασος απο καποιους που θελουν να λεγονται δημοσιογραφοι της πολης μας;;;;;;;;; Αντι να εκφραζουν εστω την προσωπικη τους αντιθετη αποψη για το ξεβρακωμα που γινεται στην ομαδα μας καθημερινα, μονο που δεν πανηγυριζουν κι ολας για τους παιχτες που φευγουν κοψοχρονια. Γιαννακη κατσε ασχολησου καλυτερα με το τι θα κανει ο ο καινουργιος ιδιοκτητης της ΑΕΚ, παρα με τον Π.Α.Σ.Μας εχεις σπασει τα νευρα.Το υφος που γραφεις, δειχνει οτι θεωρεις επιτυχια της διοικησης το ξεφορτωμα των βαριων συμβολαιων, λες κι αυτα τα παιδια ηταν τα βαριδια στην ομαδα. Αλλοι ειναι τα βαριδια αλλα δεν τολμας να το γραψεις ευθεως.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #629 στις: Κυρ 23 Ιούν 2024 20:31 »
Ρε Γιαννακη ,τι μας απασχολει εμας που θα παει ο Καραχαλιος;;;;;;;;;; Καθομαστε και διβαζουμε καθε μερα αν θα παει στην Τριπολη η στον ΟΦΗ.Χεστηκαμε που θα παει. Ας παει οπου θελει το παιδι.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #630 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 00:27 »
Ρε Γιαννακη ,τι μας απασχολει εμας που θα παει ο Καραχαλιος;;;;;;;;;; Καθομαστε και διβαζουμε καθε μερα αν θα παει στην Τριπολη η στον ΟΦΗ.Χεστηκαμε που θα παει. Ας παει οπου θελει το παιδι.

Βασικά στα π@π@ρια μας αλλά πώς θα γεμίσει με κάτι το site και τη μέρα του. Εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι καθημερινά μπαίνουμε να διαβάσουμε κάτι θετικό για την ομάδα.
Το ότι δεν έχει κλείσει προπονητής, βοηθός αυτού και τερματοφυλάκων (αυτός που είχαμε την έκανε για Κηφισιά) και "πωλούνται" - αποδεσμεύονται βασικά παίκτες που δε μπορεί να τους πληρώσει τα δεδουλευμενα τους, θεωρώ ότι σιγά σιγά την κάνουν με ελαφρά.
Προς το παρόν μένω σε αυτό που φαίνεται να ισχύει ότι τους έδωσαν διορία για ένα χρόνο να ανεβάσουν την ομάδα και μετά τους "χαρίζουν" τα 3 μύρια που χρωστάνε και μετά τζους

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #631 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 12:04 »
Εδώ και χρόνια οι δημοσιογράφοι θεωρούν (και κοινωνούν με τα γραφόμενά τους) ως μέγιστη επιτυχία το να ''μπουν χρήματα στα ταμεία της ομάδας''. Μπροστά σε αυτό ωχριά ακόμα και η Ευρωπαική έξοδος. Τόσα χρόνια έτσι έκαναν, αυτό συνεχίζουν να κάνουν και τώρα. Που είναι το παράξενο? Περιμέναμε τίποτα διαφορετικό?

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #632 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 12:42 »
Με τα μέχρι στιγμής δεδομένα πουλάνε μέχρι κ τα πόμολα. Το λεωφορείο δεν ξέρω τι το έχουν κάνει.
Φαίνεται να την κάνουν με ελαφρά πηδηματακια κ να αφήνουν χάος....serifis έχεις καμιά πληροφόρηση για αυτούς που δώσανε διορία;
Γιατί κ εγώ είχα ακούσει σενάρια αλλά  μόνο φήμες...το απόλυτο τίποτα
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #633 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 13:37 »
Οταν ο ιδιος ο Γυφτοπουλος αναφερει πως το ταμειο ειναι μειον και ο στοχος της ομαδας ειναι η παραμονη

Τοτε καταλαβαινεται
Πως εχουμε Τελειωσει.....



Εν στο μεταξυ περιμενω με αγωνια μια ανακοινωση του Σ.Φ εδω και ημερες αλλα δεν φαινεται πουθενα...


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #634 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 14:49 »
Με τα μέχρι στιγμής δεδομένα πουλάνε μέχρι κ τα πόμολα. Το λεωφορείο δεν ξέρω τι το έχουν κάνει.
Φαίνεται να την κάνουν με ελαφρά πηδηματακια κ να αφήνουν χάος....serifis έχεις καμιά πληροφόρηση για αυτούς που δώσανε διορία;
Γιατί κ εγώ είχα ακούσει σενάρια αλλά  μόνο φήμες...το απόλυτο τίποτα

Μένω σε αυτό που άκουσα πριν κάνα 2-3 βδομάδες. Η ομάδα έχει "νέους ιδιοκτήτες" με το Σιόντη μέσα.
Τα λιμαρια θα κάτσουν ένα χρόνο για να γίνει η μετάβαση. Τα έξοδα της φετινής χρονιάς θα τα καλύψουν εν μέρει οι άλλοι και αυτοί θα τρέξουν την ομάδα ως παλιότεροι...με περήφανες πωλήσεις και απαλλαγή από συμβόλαια που δε σηκώνει η ομάδα και από παίκτες που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω.
Εραμουσπε και Κόντε είναι πάντα ψηλά στην ομάδα με αυξημένες δικαιοδοσίες για το ρόστερ. Είναι άμεση προτεραιότητα να μείνουν.
Καραχάλιος, Παντελάκης και Ροσερο έτσι και αλλιώς ήταν φευγατοι. Ειδικά οι δύο πρώτοι από όταν ανέλαβε ο Γεωργουλοπουλος ως βοηθός. Αντικειμενικά κιόλας δεν είχαν να προσφέρουν κάτι άλλο στο ΠΑΣ και ούτε ο ΠΑΣ σε αυτούς. Τώρα που και το πρωτάθλημα ξεκαθάρισε σε δύο ομίλους (παιδικό τουρνουά 10 ομάδων....) νομίζω θα ξεκαθαρίσουν πολλά.
Αν επέλθει η άνοδος φεύγουν και τους χαρίζονται τα 3 μύρια αν δεν έρθει η άνοδος τα πληρώνουν και φεύγουν τρέχοντας. Αυτό μου είπαν γνωστοί ως deal αυτό μεταφέρω και γω.
Απλά όλες οι κινήσεις γίνονται με τη σύμφωνη γνώμη και των νέων διαχειριστών.

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #635 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 14:54 »
Με τα μέχρι στιγμής δεδομένα πουλάνε μέχρι κ τα πόμολα. Το λεωφορείο δεν ξέρω τι το έχουν κάνει.
Φαίνεται να την κάνουν με ελαφρά πηδηματακια κ να αφήνουν χάος....serifis έχεις καμιά πληροφόρηση για αυτούς που δώσανε διορία;
Γιατί κ εγώ είχα ακούσει σενάρια αλλά  μόνο φήμες...το απόλυτο τίποτα

Μένω σε αυτό που άκουσα πριν κάνα 2-3 βδομάδες. Η ομάδα έχει "νέους ιδιοκτήτες" με το Σιόντη μέσα.
Τα λιμαρια θα κάτσουν ένα χρόνο για να γίνει η μετάβαση. Τα έξοδα της φετινής χρονιάς θα τα καλύψουν εν μέρει οι άλλοι και αυτοί θα τρέξουν την ομάδα ως παλιότεροι...με περήφανες πωλήσεις και απαλλαγή από συμβόλαια που δε σηκώνει η ομάδα και από παίκτες που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω.
Εραμουσπε και Κόντε είναι πάντα ψηλά στην ομάδα με αυξημένες δικαιοδοσίες για το ρόστερ. Είναι άμεση προτεραιότητα να μείνουν.
Καραχάλιος, Παντελάκης και Ροσερο έτσι και αλλιώς ήταν φευγατοι. Ειδικά οι δύο πρώτοι από όταν ανέλαβε ο Γεωργουλοπουλος ως βοηθός. Αντικειμενικά κιόλας δεν είχαν να προσφέρουν κάτι άλλο στο ΠΑΣ και ούτε ο ΠΑΣ σε αυτούς. Τώρα που και το πρωτάθλημα ξεκαθάρισε σε δύο ομίλους (παιδικό τουρνουά 10 ομάδων....) νομίζω θα ξεκαθαρίσουν πολλά.
Αν επέλθει η άνοδος φεύγουν και τους χαρίζονται τα 3 μύρια αν δεν έρθει η άνοδος τα πληρώνουν και φεύγουν τρέχοντας. Αυτό μου είπαν γνωστοί ως deal αυτό μεταφέρω και γω.
Απλά όλες οι κινήσεις γίνονται με τη σύμφωνη γνώμη και των νέων διαχειριστών.

Μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #636 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 14:57 »
Ρε παιδιά, εδώ ακόμη δεν έχουμε προπονητή!
Για ποιά άνοδο κουβεντιάζουν?
serifis1980, δεν πετάω μπιχτή για εσένα, αλλοίμονο.
Κι εγώ εάν είχα ακούσει το οτιδήποτε, θα το έγραφα.
Απλά μου φαίνεται εντελώς παράδοξο να μιλάνε για τέτοια πράγματα...

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #637 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 15:21 »
Με τα μέχρι στιγμής δεδομένα πουλάνε μέχρι κ τα πόμολα. Το λεωφορείο δεν ξέρω τι το έχουν κάνει.
Φαίνεται να την κάνουν με ελαφρά πηδηματακια κ να αφήνουν χάος....serifis έχεις καμιά πληροφόρηση για αυτούς που δώσανε διορία;
Γιατί κ εγώ είχα ακούσει σενάρια αλλά  μόνο φήμες...το απόλυτο τίποτα

Μένω σε αυτό που άκουσα πριν κάνα 2-3 βδομάδες. Η ομάδα έχει "νέους ιδιοκτήτες" με το Σιόντη μέσα.
Τα λιμαρια θα κάτσουν ένα χρόνο για να γίνει η μετάβαση. Τα έξοδα της φετινής χρονιάς θα τα καλύψουν εν μέρει οι άλλοι και αυτοί θα τρέξουν την ομάδα ως παλιότεροι...με περήφανες πωλήσεις και απαλλαγή από συμβόλαια που δε σηκώνει η ομάδα και από παίκτες που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω.
Εραμουσπε και Κόντε είναι πάντα ψηλά στην ομάδα με αυξημένες δικαιοδοσίες για το ρόστερ. Είναι άμεση προτεραιότητα να μείνουν.
Καραχάλιος, Παντελάκης και Ροσερο έτσι και αλλιώς ήταν φευγατοι. Ειδικά οι δύο πρώτοι από όταν ανέλαβε ο Γεωργουλοπουλος ως βοηθός. Αντικειμενικά κιόλας δεν είχαν να προσφέρουν κάτι άλλο στο ΠΑΣ και ούτε ο ΠΑΣ σε αυτούς. Τώρα που και το πρωτάθλημα ξεκαθάρισε σε δύο ομίλους (παιδικό τουρνουά 10 ομάδων....) νομίζω θα ξεκαθαρίσουν πολλά.
Αν επέλθει η άνοδος φεύγουν και τους χαρίζονται τα 3 μύρια αν δεν έρθει η άνοδος τα πληρώνουν και φεύγουν τρέχοντας. Αυτό μου είπαν γνωστοί ως deal αυτό μεταφέρω και γω.
Απλά όλες οι κινήσεις γίνονται με τη σύμφωνη γνώμη και των νέων διαχειριστών.

&ab_channel=mohamadmahadijamaluddin

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #638 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 15:25 »
Παντως,το να υπαρχει τετοια συμφωνία και να μην το ανακοινωνουν δεν ειναι και ο,τι πιο σοφο....Περιμενουν να πουλησουν και διαρκειας δηλαδη αυτοι τωρα;Ο κοσμος θελει ενα ηλεκτροσοκ για να στηριξει και οχι φημες και ραδιοαρβυλα.....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #639 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 17:18 »
Λοιπον για να μπω στο μυαλο των ΧΒ δυο τινα υπαρχουνε,εφοσον η ΠΑΕ ειναι καταχρεωμενη μεχρι τα μπουνια

1....Κραταει την ομαδα για καμια πενταετια  στην Β εθνικη με ροστερ ποδισφαιριστων απο  Κρανουλα,Ελεουσα,Μετσοβο και Απολλων Παργας συν τους δανεικους που ειναι τελειως τσαμπα,στηνει κανενα παιχνιδακι στο πιο διεφθαρμενο πρωταθλημα του κοσμου,θα κανει και καμια περηφανη πωληση ξανα με αποτερο σκοπο μπας και μειωσει το χρεος και καλα

2....Κραταει την ομαδα στην Β για φετος*εμ δεν γινεται φετος γιατι δεν τον παιρνει* και απο την μεθεπομενη χρονια την ριχνει στο ερασιτεχνικο πρωταθλημα της Γ κατηγοριας μετατρεποντας την ομαδα σε ΤΑΠ ,με ξεκαθαρη προθεση να μειωσει τον χρεος της ομαδας τουλαχιστον στο μισο μπας και βρει κανενα αγοραστη για να τα κονομησει,γιατι με την υπαρχον κατασταση αυτο ειναι ονειρο απατηλο για τους ΧΒαιους



Να ανεβει η ομαδα δεν  κυκλοφορει καν αυτο το σεναριο απο το μυαλο του.....Και δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #640 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 18:43 »
Λοιπον για να μπω στο μυαλο των ΧΒ δυο τινα υπαρχουνε,εφοσον η ΠΑΕ ειναι καταχρεωμενη μεχρι τα μπουνια

1....Κραταει την ομαδα για καμια πενταετια  στην Β εθνικη με ροστερ ποδισφαιριστων απο  Κρανουλα,Ελεουσα,Μετσοβο και Απολλων Παργας συν τους δανεικους που ειναι τελειως τσαμπα,στηνει κανενα παιχνιδακι στο πιο διεφθαρμενο πρωταθλημα του κοσμου,θα κανει και καμια περηφανη πωληση ξανα με αποτερο σκοπο μπας και μειωσει το χρεος και καλα

2....Κραταει την ομαδα στην Β για φετος*εμ δεν γινεται φετος γιατι δεν τον παιρνει* και απο την μεθεπομενη χρονια την ριχνει στο ερασιτεχνικο πρωταθλημα της Γ κατηγοριας μετατρεποντας την ομαδα σε ΤΑΠ ,με ξεκαθαρη προθεση να μειωσει τον χρεος της ομαδας τουλαχιστον στο μισο μπας και βρει κανενα αγοραστη για να τα κονομησει,γιατι με την υπαρχον κατασταση αυτο ειναι ονειρο απατηλο για τους ΧΒαιους



Να ανεβει η ομαδα δεν  κυκλοφορει καν αυτο το σεναριο απο το μυαλο του.....Και δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει

Ούτε τα βασικά δεν γνωρίζετε έχετε και άποψη!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #641 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 19:04 »
Λοιπον για να μπω στο μυαλο των ΧΒ δυο τινα υπαρχουνε,εφοσον η ΠΑΕ ειναι καταχρεωμενη μεχρι τα μπουνια

1....Κραταει την ομαδα για καμια πενταετια  στην Β εθνικη με ροστερ ποδισφαιριστων απο  Κρανουλα,Ελεουσα,Μετσοβο και Απολλων Παργας συν τους δανεικους που ειναι τελειως τσαμπα,στηνει κανενα παιχνιδακι στο πιο διεφθαρμενο πρωταθλημα του κοσμου,θα κανει και καμια περηφανη πωληση ξανα με αποτερο σκοπο μπας και μειωσει το χρεος και καλα

2....Κραταει την ομαδα στην Β για φετος*εμ δεν γινεται φετος γιατι δεν τον παιρνει* και απο την μεθεπομενη χρονια την ριχνει στο ερασιτεχνικο πρωταθλημα της Γ κατηγοριας μετατρεποντας την ομαδα σε ΤΑΠ ,με ξεκαθαρη προθεση να μειωσει τον χρεος της ομαδας τουλαχιστον στο μισο μπας και βρει κανενα αγοραστη για να τα κονομησει,γιατι με την υπαρχον κατασταση αυτο ειναι ονειρο απατηλο για τους ΧΒαιους



Να ανεβει η ομαδα δεν  κυκλοφορει καν αυτο το σεναριο απο το μυαλο του.....Και δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει

Ούτε τα βασικά δεν γνωρίζετε έχετε και άποψη!!!!!!!!
Δεν χρειάζεται να γνωρίζει κάτι κάποιος για να κάνει μια εικασία για την οικογένεια!!!!
Ο,τι έχει μέσα τσεπωμα,μη πληρωμή,καταστροφή,κάκιστη διαχείριση και λωποδυτια είναι μέσα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #642 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 22:20 »
Παντως,το να υπαρχει τετοια συμφωνία και να μην το ανακοινωνουν δεν ειναι και ο,τι πιο σοφο....Περιμενουν να πουλησουν και διαρκειας δηλαδη αυτοι τωρα;Ο κοσμος θελει ενα ηλεκτροσοκ για να στηριξει και οχι φημες και ραδιοαρβυλα.....
Ποτέ δεν ανακοινώνονται τέτοιου είδους συμφωνίες για πολλούς και διάφορους λόγους... Ανακοινώνονται στην ώρα τους γενικά. Ο κόσμος όταν δει πράξεις στηρίζει πάντα. Ίσως ο σύνδεσμος να ξέρει κάτι και να μην μιλάει τόσο καιρό? Δεν ξέρω λέω γιατί ειπώθηκε πολλές φορές ο σύνδεσμος και πως δεν βγάζει ανακοίνωση κτλ

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #643 στις: Δευ 24 Ιούν 2024 23:01 »
Ρε συ Dio (θεούλη), πολύ ειδήμων και γνώστης των βαθέων μυστικών που αφορούν στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ το παίζεις. Δεν μας κάνεις κι εμάς κοινωνούς των μυστικών αυτών; Η γνώση πρέπει να διαμοιράζεται και να γίνεται αμφίδρομη με ανταλλαγές δεδομένων και όχι με ανταλλάγματα.
Μέχρι να μας ανοίξεις την κερκόπορτα της γνώσης, σε παρακαλώ να μην κάνεις αναρτήσεις εξυπνακισμού. Δημιουργείς κλίμα εις βάρος σου...
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #644 στις: Τρι 25 Ιούν 2024 01:06 »
Ρε συ Dio (θεούλη), πολύ ειδήμων και γνώστης των βαθέων μυστικών που αφορούν στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ το παίζεις. Δεν μας κάνεις κι εμάς κοινωνούς των μυστικών αυτών; Η γνώση πρέπει να διαμοιράζεται και να γίνεται αμφίδρομη με ανταλλαγές δεδομένων και όχι με ανταλλάγματα.
Μέχρι να μας ανοίξεις την κερκόπορτα της γνώσης, σε παρακαλώ να μην κάνεις αναρτήσεις εξυπνακισμού. Δημιουργείς κλίμα εις βάρος σου...

Καπως ετσι , με αυτο το πνευμα ξεκιναει και το ταξιδι του ο Ζαρατουστρα φιλε Τζιμακο 🤣.
Για να μοιραστει την γνωση …😝

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #645 στις: Τρι 25 Ιούν 2024 12:46 »
Ρε συ Dio (θεούλη), πολύ ειδήμων και γνώστης των βαθέων μυστικών που αφορούν στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ το παίζεις. Δεν μας κάνεις κι εμάς κοινωνούς των μυστικών αυτών; Η γνώση πρέπει να διαμοιράζεται και να γίνεται αμφίδρομη με ανταλλαγές δεδομένων και όχι με ανταλλάγματα.
Μέχρι να μας ανοίξεις την κερκόπορτα της γνώσης, σε παρακαλώ να μην κάνεις αναρτήσεις εξυπνακισμού. Δημιουργείς κλίμα εις βάρος σου...

Καπως ετσι , με αυτο το πνευμα ξεκιναει και το ταξιδι του ο Ζαρατουστρα φιλε Τζιμακο 🤣.
Για να μοιραστει την γνωση …😝

Ξέρουμε και από τον " Τάδε έφη"  μπρο...
Μπράβο χαίρομαι!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #646 στις: Τρι 25 Ιούν 2024 13:31 »
αιωρείται η φήμη πώλησης.....κρατάω μικρό καλάθι βέβαια...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #647 στις: Τρι 25 Ιούν 2024 13:45 »
αιωρείται η φήμη πώλησης.....κρατάω μικρό καλάθι βέβαια...
Λέγε, ξέρνα τα αγόρι μου! Δεν αντέχω άλλο! Σε λίγο θα αιωρούμαστε εμείς από κάνα ικρίωμα...
Μας διέλυσαν τελείως ψυχολογικά φέτος αυτοί...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #648 στις: Τρι 25 Ιούν 2024 13:49 »
ξαναλέω , εχω ακούσει πάρα πολλά για αυτό κρατάω μικρό καλάθι....τα παρακάλια της Grace ίσως έπιασαν τόπο...πάντως δεν ζήταγε δανεικούς


Μην παίρνετε πάντως τίποτα τοις μετρητοίς....
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 25 Ιούν 2024 13:53 από KASABIAN »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #649 στις: Τρι 25 Ιούν 2024 13:57 »
Παράθεση
Ίσως ο σύνδεσμος να ξέρει κάτι και να μην μιλάει τόσο καιρό? Δεν ξέρω λέω γιατί ειπώθηκε πολλές φορές ο σύνδεσμος και πως δεν βγάζει ανακοίνωση κτλ

Kι εγω αυτο πιστευω.Μακαρι να ξερουν κατι παραπανω