Αποστολέας Θέμα: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)  (Αναγνώστηκε 57539 φορές)

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #75 στις: Τετ 01 Μάι 2024 17:49 »
Παντως σε ολα τα τοπικα αθλητικα σαιτ γραφουν λες κ δν προκειται να αλλαξει χερια η ομαδα και οτι προπονητης θα ειναι ο Γεωργουλοπουλος.Το πανε λαου λαου
Και χθες αυτό λέγανε για τον Γεωργουλόπουλο όταν πήγε η κουβέντα στην ομάδα! Εγώ προσωπικά, εκτίμηση κάνω, νομίζω του χρόνου στην Βου θα πάει η οικογένεια με συμπαίκτες τοπικούς επιχειρηματίες και αν ανέβει που θα έχει και έσοδα δυνατά,θα τα σκάσουν αυτά που θέλει η οικογένεια και θα φύγει. Έτσι όπως τα βλέπω τα πράγματα προς τα εκεί πάνε...
Εκτός αν πραγματικά οι τύποι είναι επαγγελματίες απατεώνες και μας δουλεύουν όλους ψιλό γαζί! Παίζει και αυτό...! :'(

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #76 στις: Τετ 01 Μάι 2024 17:55 »
Παντως σε ολα τα τοπικα αθλητικα σαιτ γραφουν λες κ δν προκειται να αλλαξει χερια η ομαδα και οτι προπονητης θα ειναι ο Γεωργουλοπουλος.Το πανε λαου λαου

Ε βεβαια άμα δεν κάτσει ο κολλητός του Παναγιωτάκη και της οικογενειας πρώτος προπονητής ποιος θα κάτσει;

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #77 στις: Τετ 01 Μάι 2024 18:13 »
Συνταυρε sir Bak ,ξερεις τι ομαδες υποστηριζουν ολοι αυτοι που γραφουν σε τοπικα site
 και παρουσιαζουν και εκπομπες σε τοπικα καναλια;;;;;;;;;;;Τους ξερω ολους απ εξω κι ανακατωτα. Αμα εχουν τα πελε ,ας ερθουν εδω να αντιπαρατεθουν. Κοσκινο θα τους κανω ολους και με αποδειξεις.Ναι μεν ειναι ολοι τους ΠΑΣ ,αλλα και λιγο Ολυμπιακοι και λιγο ΑΕΚ και λιγο βαζελοι και τρεις λαλουν και δυο χορευουν. Αντε μωρε με τους χομπιστες και τις περισπουδαστες αναλυσεις τους. Θελουν τωρα να κανουν και τους μεσιτες.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #78 στις: Τετ 01 Μάι 2024 18:33 »
Το θέμα είναι να κάνουν κανένα ρεπορτάζ της προκοπής και να μπορούν να γράψουν 2 λόγια κριτικής της προκοπής.Το τι ομάδα υποστηρίζουν δεν με ενδιαφέρει άμεσα.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #79 στις: Τετ 01 Μάι 2024 18:37 »
Εχεις δικιο fon ,απλα το αναφερω για να ξερουμε ολοι ποιους διαβαζουμε και ποιους βλεπουμε.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #80 στις: Τετ 01 Μάι 2024 19:50 »
Πρωτα πρωτα, ο συγκεκριμενος βρυκολακας, αν εχει κοτσια,  να μας πει τη ομαδα υποστηριζε οταν ηταν πιτσιρικας. Εγω γνωριζω. Α παρατα μας ρε Χριστοδουλα.

Συνταυρε ΠΑΣ σε παρακαλώ για πες επειδή όπως έχεις πει είσαι πολύ παλιός και ξέρεις.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #81 στις: Τετ 01 Μάι 2024 19:56 »
Συνταυρε mpak, βαζελος ηταν. Μαζι μεγαλωσαμε. Αμα θελει να με αντιμετωπισει, ιδου πεδιον δοξης λαμπρον.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #82 στις: Τετ 01 Μάι 2024 20:07 »
Συνταυρε mpak, βαζελος ηταν. Μαζι μεγαλωσαμε. Αμα θελει να με αντιμετωπισει, ιδου πεδιον δοξης λαμπρον.

Ευχαριστούμε ΠΑΣ για τη συνεισφορά σου στην μικροϊστορία της ομάδας μας.

Και επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν γράφεις ανώνυμα, άλλο που εγώ δεν σε ξέρω.

Αν και είμαι σίγουρος ότι αν βρισκόμασταν από κοντά θα αλληλογνωριζομασταν έστω και φυσιογνωμικά.

Και πάνω στα νεύρα μας μπορεί να πούμε και μια κουβέντα παραπάνω αλλά είμαι σίγουρος ότι αγαπάμε το ίδιο αυτή την ομάδα.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #83 στις: Τετ 01 Μάι 2024 20:15 »
Και γω mpak ειμαι σιγουρος οτι αν βρισκομασταν απο κοντα για κανενα τσιπουρακι,θα γνωριζε ο ενας τον αλλο. Τσαμπα καθομαστε εδω μεσα και τσακωνομαστε. Η αγαπη που εχουμε ολοι για την ομαδα ειναι για μενα δεδομενη. Μπορει να διαφωνουμε σε καποια πραγματα, αλλα ειμαι σιγουρος οτι ολοι αγαπαμε εξισου την ομαδα.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #84 στις: Τετ 01 Μάι 2024 21:45 »
Συνταυρε mpak, βαζελος ηταν. Μαζι μεγαλωσαμε. Αμα θελει να με αντιμετωπισει, ιδου πεδιον δοξης λαμπρον.
Μωρή παικτούρα σύνταυρε ΠΑΣ,
πρέπει να είσαι πιό παλιός από τους περισσότερους εδώ μέσα. Και για να είσαι τόσο περπατημένος, θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά ότι πρέπει να ήσουν ένας από τους παλαβούς της παλιάς και θρυλικής Θύρας 7 στο κάτω πέταλο. Εγώ είμαι στα 52 και τα θυμάμαι όλα. Πω ρε φίλε! Θα γνωρίζεις ασφαλώς ότι, στη συντριπτική τους πλειοψηφία, τα παιδιά της Θύρας 7 υποστήριζαν και κάποια από "τις μεγάλες". Άλλοι μπάοκ, άλλοι γαύρο, άλλοι βαζέλα, άλλοι χανούμι...
ΟΜΩΣ, δεν έβαζαν ποτέ των ποτών τις άλλες τους προτιμήσεις πάνω από τον Π.Α.Σ.! Ξέρω αρκετούς από εκείνη την τρομερή γενιά, οι οποίοι δεν δίσταζαν να παίξουν ξύλο με τους φιλοξενούμενους της άλλης τους ομάδας. Μιλάμε για πολύ ξύλο!
Θέλω να πω με αυτά που γράφω, ότι δεν έχει και τόση σημασία το εάν κάποτε ήταν φίλοι μιας άλλης ομάδας, αλλά το τί αντίκτυπο άφησαν οι ίδιοι στην Ιστορία της Ομάδας της δικής μας! Και ο συγκεκριμένος για τον οποίο μιλάτε, δεν έπαιξε καλό ρόλο και προσωπικά τον θεωρώ έναν από τους κύριους λόγους που η Ομάδα μας κατακρεμνίζεται κατά καιρούς...
Στην ίδια θέση κατατάσσω και όλους αυτούς τους περίεργους που του δίνουν ακόμη βήμα να λέει τα δικά του...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #85 στις: Τετ 01 Μάι 2024 21:54 »
Οχι μονο συνταυρε ο συγκεκριμενος δεν βοηθησε πουθενα την ομαδα, αλλα την εκανε και εμποριο και εξακολουθει να το κανει. Εφτιαξε ενα συνδεσμο με τους περισσοτερους εκει μεσα ,να ειναι μεν ΠΑΣ ,αλλα και με αλλες ομαδες. Τωρα κανει και τον μεσιτη;;;;;;;;;;; Ποιος τον διορισε;;;;;;;; Λυπαμαι γιατι μεγαλωσμε μαζι μ αυτον τον ανθρωπο. Τον προκαλω παλι αν θελει, να αντιπαρατεθει μαζι μου εδω.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 01 Μάι 2024 22:00 από ΠΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #86 στις: Τετ 01 Μάι 2024 22:07 »
Παρεμπιπτοντως crimson ,1966 γεννηθηκα και ασφαλως ημουν και στην 7 και απ οπου μπορουσα να μπω τοτε μεσα. Ξερεις τοτε crimson, ειχαμε και οχτω χιλαδες κοσμο καθε κυριακη. Απο τις 12 το μεσημερι πηγαιναμε με τα ταπερακια και τις κεφτεδες που εφτιαχνε η μανα για να βρουμε θεση.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #87 στις: Τετ 01 Μάι 2024 22:09 »
Τα θυμάμαι φίλε μου.  :)

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #88 στις: Παρ 03 Μάι 2024 00:08 »
Μπραβο fon για ακομα μια φορα, που σχολασες αυτο το θεμα που δεν ξερω καν απο που και απο ποιον ξεκινησε Αυτα ομως πρεπει να τα τελειωνουμε αμεσα. Ας μπουμε στην επομενη μερα που ειναι και το ζητουμενο.Εγραψα πριν απο λιγες ωρες ,οτι θα κρατουσα τον Μπεγκαλα με τα χιλια. Στην Κηφισια δεκα λεπτα που το ειδα αυτο το παιδι, με αφησε αφωνο. Μονος του το πηρε το παιχνιδι.Απορω πως ενα χρονο τωρα, δεν ασχοληθηκε κανενας προπονητης μ αυτο το παιδι. Κριμα.Μακαρι να τον κρατησουμε. 21  χρονων παιδι και διεθνης με ολες τις under της Τσεχιας,δεν τον πετας στα σκουπιδια.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 03 Μάι 2024 00:14 από ΠΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #89 στις: Παρ 03 Μάι 2024 00:14 »
Ας μην ενθουσιαζόμαστε έτσι με ένα παιχνίδι.Βασικά με λίγα λεπτά παιχνιδιού.
Το βασικό όμως είναι να αλλάξει το ιδιοκτησιακό.Με τους ίδιους αποτυχημένους,προκοπή δεν υπάρχει.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #90 στις: Τετ 08 Μάι 2024 14:46 »
Αρχισαν και τα σεναρια να ανεβουν τεσσερις και να πεφτουν 2 απο την Α....Για να γινουν 16 οι ομαδες στη σουπερλιγκ....Ειδαν οτι γινεται Αθηναικη υποθεση και λεει κατσε να ανεβει και καμια απο επαρχια μη μας κραξουν.....Τα ιδια παντελακη μου δηλαδη...Οι ανθρωποι ειναι για μπατσες

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #91 στις: Τετ 08 Μάι 2024 15:48 »
Δυστυχώς SirBak και 6 να ανέβουν , με τα μέχρι τώρα δεδομένα δεν αναμένεται να είμαστε μέσα σε αυτές.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #92 στις: Τετ 08 Μάι 2024 17:17 »
Ναι αλλα με αυτες τις αλλαγες μπορει να πεφτουν λιγοτερες και να μη πέσουμε στην Γ 😋

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #93 στις: Παρ 10 Μάι 2024 16:34 »
Πηγές κοντά έως πολύ κοντά στην οικογένεια τις τελευταίες μέρες έλεγαν ότι δεν υπάρχει επενδυτής που να χτύπησε επίσημα την πόρτα τους και ότι δεν υπάρχει άλλη επιλογή πλέον από το να τρέξουν την ομάδα του χρόνου, ενώ θα ήθελαν να είχαν μεταβιβάσει τις μετοχές....Δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς δλδ..... Αλλά θα είναι δύσκολα του χρόνου και ότι αν δεν ανέβει η ομάδα θα υπάρξει πρόβλημα μετά.
Σήμερα είδα πριν λίγο αυτό το άρθρο:
https://www.facebook.com/share/p/Dj7dcETP4FA2xvnS/
Georgiou club στο Fb
Βγάλτε εσείς τώρα τα συμπεράσματα σας!!!

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #94 στις: Δευ 13 Μάι 2024 12:57 »
Δυστυχώς χωρίς ιδιόκτητο γήπεδο, χωρίς προπονητικό επιπέδου superleague, βλέπω δύσκολα να έρχεται επενδυτής σοβαρός... Βέβαια θα μου πεις αν κιόλας η ΠΑΕ είναι χρεωμένη 3 μύρια κ ζητάει άλλα τόσα να την δώσει η οικογένεια ποιος θα έρθει για ομάδα που θα αγωνίζεται σε ημιερασιτεχνικο και σκιωδες περιβάλλον του χρόνου?? Με τι δεδομένα έσοδα??
Όσοι έδειξαν ενδιαφέρον μόνο τα χρέη ήθελαν να πάρουν και τίποτα παραπάνω μάλλον. Και όχι άδικα θα έλεγα εγώ!
Τα ποσά που είπα εννοείται δεν είναι με ακρίβεια γιατί δεν γνωρίζω ούτε το χρέος ακριβώς, ούτε τις απαιτήσεις σε πόσα μύρια φθάνουν (1,2,3κτλ)
Η Λάρισα τουλάχιστον μεταβιβάστηκε σε ντόπιο επιχειρηματία με τα χρέη αν δεν κάνω λάθος, χωρίς επιπλέον αντίτιμο.Διορθωστε με αν κάνω λάθος

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #95 στις: Δευ 13 Μάι 2024 13:16 »
Αυτή τη στιγμή (εύχομαι να διαψευσθώ) το μέλλον διαγράφεται ως εξής: παραμένει η ομάδα στα χέρια της νυν διοίκησης με θριαμβολογίες από χειροκροτητές και δημοσιογράφους του στυλ ''κανένας δεν εμφανίσθηκε να αγοράσει την ομάδα, θα ηγηθούν και πάλι οι σωτήρες αφοί'' , κατεβαίνουμε στη Β' με κ19 και 5-6 δανεικούς από παοκ β' και γινόμαστε ο καρπαζοεισπράκτορας της κατηγορίας. Και μπαίνουμε σε περίοδο μαύρων χρόνων.
Μακάρι να πέφτω έξω και οι εξελίξεις να είναι τελείως διαφορετικές.

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #96 στις: Δευ 13 Μάι 2024 15:30 »
Εγώ πάλι δεν μπορώ να βγάλω από το μυαλό μου πως οι γόνοι θα μείνουν άλλο ένα χρόνο για να μασούν και άλλα φράγκα...
Την α χρόνια που πέφτεις έχεις έσοδα σαν μπόνους πτώσης,κάπου 1/5 αυτών που έπαιρνες,π.χ είχες έσοδα 4 μυρια ,θα πάρεις ένα καθόλου ευκαταφρόνητο 800αρι και μαλιστα με ελάχιστα έξοδα,αφού τα συμβόλαια που θα πληρώνει ,θα είναι ανάξια αναφοράς...

Από την άλλη υπάρχουν παίχτες με συμβόλαια που για να φύγουν,όλο και κάτι σε παντεσπάνι θα αφήσουν...

Ίσως γι αυτό δεν ακούστηκε κάτι από κρούσεις που έγιναν και ζητήθηκαν και φράγκα,εκτός από τα χρέη...( δεν γνωρίζω,ακούστηκαν).

Αν δούμε κ19 με Γεωργουσόπουλο με μηδενικό μπάτζετ,νομίζω πως η παραπάνω σκέψη τείνει να επιβεβαιωθεί....

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #97 στις: Δευ 13 Μάι 2024 16:03 »
Μηδενικό θα είναι το μπάτζετ, δε χωράει συζήτηση. Οπότε και με τα μικρότερα έσοδα της κατηγορίας, πάλι κερδισμένοι θα είναι. Αυτό είναι που με κάνει να πιστεύω ότι δεν έχουν σκοπό να αποχωρήσουν. Όσο υπάρχουν έσοδα δεν αποχωρούν.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #98 στις: Δευ 13 Μάι 2024 17:53 »
Αυτός που σύμφωνα με πληροφορίες του Sportime αποχώρησε από την ομάδα ή τουλάχιστον εξέφρασε δημόσια τάσεις φυγής, αν και έχει συμβόλαιο και την επόμενη σεζόν, ήταν ο Κάρλες Σόρια. Ο Ισπανός δεξιός μπακ ενημέρωσε τους συμπαίκτες του οτι φεύγει. Προ ολίγων ημερών, ο Ιβηρας έστειλε εξώδικο στην ΠΑΕ για οφειλόμενα, ουσιαστικά προαναγγέλοντας οτι θα κινηθεί νομικά, καταθέτοντας προσφυγή. Η ΠΑΕ από την πλευρά της, έχει βάλει πωλητήριο στον Σόρια, αλλά τα δεδομένα δεν αποκλείεται να έχουν διαφοροποιηθεί.

sportime.gr

Ο προγραμματισμός για την νέα χρονιά έχει ήδη ξεκινήσει και όλα δουλεύουν ρολόι.

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #99 στις: Δευ 13 Μάι 2024 19:32 »
Παιζει να χρωστανε σε ολους. Και οποιος θελησει να φυγει, το ποσο που οφειλεται θα χρησιμοποιηθει ως ‘’ πασο ελευθεριας ‘’ , και θα συμψηφιστει ( με μαυρα φυσικα) με το ποσο μιας επικειμενης μεταγραφης.
Πρακτικες ΧΒ δηλαδη.