Αποστολέας Θέμα: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)  (Αναγνώστηκε 57570 φορές)

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #450 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 14:55 »
΄΄Από το κακό στο χειρότερο βαδίζει ο ΠΑΣ Γιάννινα διοικητικά μετά τον υποβιβασμό του στην Super League 2, καθώς το μέλλον είναι αβέβαιο και οι αδερφοί Χριστοβασίλη φέρονται διατεθειμένοι να προχωρήσουν σε μαζικές περικοπές στα οικονομικά.
Όπως γράψαμε σε προηγούμενο ρεπορτάζ, παρελθόν ήδη αποτελεί ο team manager Μπάμπης Καρβέλης, ενώ θα υπάρξει και συνέχεια στις αποχωρήσεις.

Όλα έδειχναν ότι οι διοικούντες αδερφοί Χριστοβασίλη έψαχναν για αντικαταστάτη που θα είναι ο γενικός αρχηγός τη νέα σεζόν. Μάλιστα, είχε κυκλοφορήσει σαν φήμη και το όνομα του Γιώργου Ντάσιου, παλιάς δόξας του ΠΑΣ Γιάννινα και νυν τεχνικού διευθυντή της Θύελλας Ελεούσας. Όμως τα πράγματα δείχνουν να μην είναι έτσι…
Αρχικά, ο Γιώργος Ντάσιος διέψευσε ότι έχει οποιαδήποτε επαφή με τον ΠΑΣ Γιάννινα ούτε του έχει μιλήσει κανείς από την ομάδα, προκειμένου να αναλάβει κάποιο πόστο στην ομάδα της Ηπείρου. Ως εκ τούτου, δεν ισχύει η φημολογία των τελευταίων ημερών, κάτι που επαληθεύεται από τον πλέον αρμόδιο, τον ίδιο τον Γιώργο Ντάσιο.

Το ακόμα χειρότερο είναι ότι, σύμφωνα με πληροφορίες του «Π.Λ.», οι αδερφοί Χριστοβασίλη προσανατολίζονται σε πλάνο μειώσεων στα έξοδα της ομάδας. Ως εκ τούτου, σκέφτονται να μην αντικατασταθεί καν ο Μπάμπης Καρβέλης και να πάει η ομάδα χωρίς γενικό αρχηγό στα αποδυτήρια την επόμενη σεζόν.

Γενικότερα, οι δύο διοικούντες του ΠΑΣ Γιάννινα θέλουν να προχωρήσουν σε συνολική μείωση του μπάτζετ ενόψει της νέας σεζόν και αυτό σημαίνει ότι ένα πρόσωπο μπορεί να καλύψει 2-3 θέσεις, ενώ ήδη είναι λιγοστές οι θέσεις των υπαλλήλων στα γραφεία της ομάδας.

Είναι γνωστό άλλωστε ότι ο ΠΑΣ Γιάννινα διαθέτει εδώ και χρόνια ολιγομελές εργατικό δυναμικό με πολύ λιγότερους εργαζόμενους σε σχέση με άλλες ομάδες, ακόμα και μικρότερου βεληνεκούς.
Ακόμα και στο θέμα του προπονητή τα οικονομικά θα κρίνουν τα πάντα. Υπήρξε ενδιαφέρον για έναν Πορτογάλο προπονητή, όμως δεν θα προχωρήσει η περίπτωση, πιθανότατα λόγω διαφοράς στο οικονομικό. Φαβορί είναι πλέον ο Γιώργος Γεωργουλόπουλος, χωρίς όμως να είναι ακόμα κάτι σίγουρο και δεδομένο.

Ο ίδιος ο Γεωργουλόπουλος θέλει να δουλέψει στον ΠΑΣ και το δήλωσε άλλωστε, όμως θέλει να πάρει και κάποιες εγγυήσεις ότι θα γίνουν μεταγραφές και ότι η ομάδα θα παρουσιαστεί αξιόμαχη.΄΄

PASPORTS

Τελικά στη συνέντευξη τύπου, που είχαν κάνει, αλήθεια έλεγαν πως θέλουν να πάρει την ομάδα κάποιος με όραμα γιατί αυτοί απλά και δεν έχουν αλλά και δε θέλουν να δημιουργήσουν.
Νόμιζουν πως αποεπενδύοντας και απογυμνώνοντας την ομάδα κάνουν καλό στην τσέπη τους και κακό σε όσους την υποστηρίζουν και θέλουν τη φυγή τους!
Αν το μαγαζί δε δουλεύει σωστά, ότι και να κάνεις (περικοπές, τσιγκουνιές) χαϊρι δε θα βρει ποτέ!!! Απλά με αυτά που βγαίνουν προς τα έξω, ξεφτυλίζονται οι ίδιοι πρωτίστως(δε θα τους παίρνει στα σοβαρά κανείς) και σε 2ο βαθμό η ομάδα (κανείς παίκτης με τα οικονομικά δεδομένα που παρουσιάζονται) δε θα θέλει να έρθει να παίξει.

Έχουμε ξαναπεί πως όλα στη ζωή πρέπει να είναι απλά, το θέμα είναι να μπορείς να δουλέψεις και να μπορείς να τα κάνεις απλά. Από τα τόσα ψέματα που έχουν πει, ξέχασαν και αυτοί τι είπαν και τι κάνανε τόσο καιρό.

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #451 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 16:13 »
Σήμερα άκουσα και κάποιον να λέει: ''να λέμε καλά που υπάρχουν κι αυτοί και κρατάνε την ομάδα''!

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #452 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 16:18 »
Σήμερα άκουσα και κάποιον να λέει: ''να λέμε καλά που υπάρχουν κι αυτοί και κρατάνε την ομάδα''!

για κανά χρόνο ακόμα, γιατί όταν θα φύγουν (που θα φύγουν), θα έχουν αφήσειπίσω καμμένη γη και δυσκολα καλιεργίσιμη για πολλά χρόνια μετά. Οποιος και να βρεθεί τώρα θα είναι καλύτερα από το απολύτως τίποτα μετά!

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #453 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 16:37 »
Το ακούγαμε αυτό την προηγούμενη δεκαετία, είχαμε τις αντιρρήσεις μας, αλλά ότι το άκουσα τον Ιούνιο του 2024, πραγματικά έπαθα πλάκα.
Φεύγοντας δε θα αφήσουν καμένη γη , θα αφήσουν κρατήρα από μετεωρίτη.

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #454 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 16:48 »
Σήμερα άκουσα και κάποιον να λέει: ''να λέμε καλά που υπάρχουν κι αυτοί και κρατάνε την ομάδα''!
Εκεί απλώς τους λες ότι αύριο αν φύγουν η ομάδα θα βρει άνθρωπο να την τρέξει πολύ καλύτερα από αυτούς, αρκεί να παραδώσουν μία ομάδα καθαρή.
Δεν είμαστε ούτε Τρίκαλα, ούτε Καρδίτσα, ούτε Πρέβεζα ούτε Ξάνθη....

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #455 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 17:02 »
Δεν μπόρεσα να απαντήσω κάτι. Ήταν τόσο σοκαριστικό να βλέπεις μετά από όλα όσα έγιναν (και όσα αποκαλύφθηκαν) άτομα να υποστηρίζουν αυτό το καθεστώς.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #456 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 17:52 »
Με τα μέχρι στιγμής δεδομένα μου φαίνεται δύσκολο και να κατέβουμε στο πρωτάθλημα.Αν δε καταφέρουμε και ξεκινήσουμε, το βλέπω πολύ πιθανό γύρω στο Δεκέμβριο να ρίξουμε λευκή πετσέτα.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #457 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 19:35 »
Μήπως λέω εγώ ...μήπως  η στασιμότητα να οφείλεται σε κάποια ενδεχόμενη μεταβίβαση της ομάδας;
Δεν έχω καμία πληροφόρηση αλλά αυτή η σιωπή με βάζει σε δεύτερες σκέψεις. Τουλάχιστον θα είχαν ανακοινώσει έστω τον Γεωργουλόπουλο για να δείξουν οτι κάτι γίνεται στην ομάδα.
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #458 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 20:00 »
Μήπως λέω εγώ ...μήπως  η στασιμότητα να οφείλεται σε κάποια ενδεχόμενη μεταβίβαση της ομάδας;
Δεν έχω καμία πληροφόρηση αλλά αυτή η σιωπή με βάζει σε δεύτερες σκέψεις. Τουλάχιστον θα είχαν ανακοινώσει έστω τον Γεωργουλόπουλο για να δείξουν οτι κάτι γίνεται στην ομάδα.
Και εμένα όσο περνάνε οι μέρες από την ανακοίνωση που έλεγαν σηκώνουμε μανίκια... Με βάζει σε σκέψεις.. Βέβαια κάπου πήρε το μάτι μου ότι έκαναν κάτι συζητήσεις με Πορτογάλο προπονητή (που φυσικά μόλις άκουσαν τις οικονομικές απαιτήσεις έκαναν πίσω) και ίσως να καθυστέρησαν εκεί... Αλλά και πάλι... Έπρεπε τώρα να είχαν ήδη ανακοινώσει Γεωργουλόπουλο. Εκτός αν ψάχνουν κάτι καλύτερο για προπονητή και αν δεν τους κάτσει με το μπάτζετ που θα ρίξουν,θα έχουν μπαμ μπαμ έτοιμο τον Γεωργουλόπουλο

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #459 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 20:24 »
Λογικά ψάχνουν κάποιον πιο οικονομικό από το Γεωργουλόπουλο.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #460 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 20:34 »
Νομίζω ψάχνουν έναν τρόπο να πηδήξουν από το καράβι και να γλιτώσουν όσα χρέη μπορούν.Μακάρι να διαψευστώ αλλά η ομάδα δεν φαίνεται να έχει πολύ μέλλον.

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #461 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 20:59 »
Λογικά ψάχνουν κάποιον πιο οικονομικό από το Γεωργουλόπουλο.
Υπάρχει και πιο φθηνός??🤣🤣

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #462 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 21:02 »
Μήπως λέω εγώ ...μήπως  η στασιμότητα να οφείλεται σε κάποια ενδεχόμενη μεταβίβαση της ομάδας;
Δεν έχω καμία πληροφόρηση αλλά αυτή η σιωπή με βάζει σε δεύτερες σκέψεις. Τουλάχιστον θα είχαν ανακοινώσει έστω τον Γεωργουλόπουλο για να δείξουν οτι κάτι γίνεται στην ομάδα.
Και εμένα όσο περνάνε οι μέρες από την ανακοίνωση που έλεγαν σηκώνουμε μανίκια... Με βάζει σε σκέψεις.. Βέβαια κάπου πήρε το μάτι μου ότι έκαναν κάτι συζητήσεις με Πορτογάλο προπονητή (που φυσικά μόλις άκουσαν τις οικονομικές απαιτήσεις έκαναν πίσω) και ίσως να καθυστέρησαν εκεί... Αλλά και πάλι... Έπρεπε τώρα να είχαν ήδη ανακοινώσει Γεωργουλόπουλο. Εκτός αν ψάχνουν κάτι καλύτερο για προπονητή και αν δεν τους κάτσει με το μπάτζετ που θα ρίξουν,θα έχουν μπαμ μπαμ έτοιμο τον Γεωργουλόπουλο

Να είσαι σίγουρος...στο τέλος θα τον χάσουν και αυτόν. Θα υπογράψει αλλού στην πρώτη ευκαιρία

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #463 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 21:06 »
Ο ΧΒ κατέστρεψε την ομάδα ολοκληρωτικά.

Δεν μιλάω για τους αποτυχημένους κληρονόμους αλλά για τον πατέρας τους.

Ας το βρουν από τη ζωή.

Η έλλειψη σεβασμού προς την ομάδα που τους τάισε πλουσιοπάροχα τόσα χρόνια είναι προκλητική.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #464 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 21:44 »
Λογικά ψάχνουν κάποιον πιο οικονομικό από το Γεωργουλόπουλο.
Υπάρχει και πιο φθηνός??🤣🤣

Αυτοί είναι ικανοί να βρουν πιο φθηνό.

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #465 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 22:00 »
Πάντως η δική μου πηγή, μου είχε πει ότι αν δεν γίνει αλλαγή στο ιδιοκτησιακό,ενα χρόνο ακόμη θα το παλέψουν για άνοδο.Μετα δεν ξέρω... Γιατί δεν τους συμφέρει αλλιώς...
Τώρα τι να πω...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #466 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 22:20 »
Όσο εγκλατικη η αδράνεια της ΠΑΕ άλλο τόσο καί τής απάθειας του κόσμου της ομάδας.... χέρι χέρι προς τον γκρεμό
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #467 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 23:37 »
Παντως πηγές λενε για 6-7 δανεικούς απο συγκεκριμένη ομάδα, ώστε η ομαδα να σώσει τη κατηγορία.
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #468 στις: Πεμ 06 Ιούν 2024 23:42 »
Η οποία ομάδα έπεσε Γ.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #469 στις: Παρ 07 Ιούν 2024 10:25 »
Πάντως η δική μου πηγή, μου είχε πει ότι αν δεν γίνει αλλαγή στο ιδιοκτησιακό,ενα χρόνο ακόμη θα το παλέψουν για άνοδο.Μετα δεν ξέρω... Γιατί δεν τους συμφέρει αλλιώς...
Τώρα τι να πω...
Οι κινήσεις τους πάντως δείχνουν ότι δεν ενδιαφέρονται για άνοδο.Η ομάδα είναι παρατημένη και φαίνεται ότι θα γίνουν μερικά πασαλείμματα με δανεικούς κυρίως μόνο και μόνο για να κατέβει στο πρωτάθλημα και να μην ξεφτιλιστούν τελείως(αν και η αλήθεια είναι πως και να ξεφτιλιστούν δεν τους νοιάζει πολύ).

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #470 στις: Παρ 07 Ιούν 2024 11:32 »
Ναι, αλλά μαθαίνουμε τα πάντα για την Κληματιά, τη Δαφνούλα, την Κοσμηρά, τον Πωγωνάτο ακόμη και για τα τουρνουά πλεξίματος και water τάβλι παγκορασίδων του Νομού...
Ρε, αι σιχτίρ ...
Μην "ξαναμπεί" κανείς στα "έγκριτα" τοπικά sites...
Λόγω του ΠΑΣ εξακολουθούν να σέρνουν τα σαρκία τους... Καλό είναι που και που να τους το θυμίζουμε...
Αι σιχτίρ επιτέλους...

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #471 στις: Παρ 07 Ιούν 2024 11:47 »
Παντως πηγές λενε για 6-7 δανεικούς απο συγκεκριμένη ομάδα, ώστε η ομαδα να σώσει τη κατηγορία.

Επιτέλους θα γίνει πράξη το μεγαλύτερο διαχρονικό όραμα της διοίκησης Χβ. Μια ολόκληρη ομάδα δανεικούς.
Και των τοπικών δημοσιογράφων βεβαίως. Για να μπορούν να γράφουν ότι ''ο ΠΑΣ ανεβαίνει επίπεδο''.

Χειρότερο ξεφτιλίκι από αυτό δεν υπάρχει.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #472 στις: Παρ 07 Ιούν 2024 15:02 »
θα μεταβιβάσουν την ομάδα στην Χαρίκλεια...θα την ρίξουν στην Γ και τα μισά χρέη θα ακολουθούν την Grace  οπότε so fucking what που λένε και στο χωριό μου
Οι αφοί ΧΒ θα είναι καθαροί και ωραίοι αδέσμευτοι από την ομάδα  με προίκα τα 3εκ που τους άφησε ο μπαμπάς τους από την θυγατρική εταιρεία...
Ο ΠΑΣ Αθηνών Γλυφάδας θα ζήσει ένδοξες ημέρες για να γράφει  ο Γιαννάκης στον sfm και να νιώθει περήφανος  ο σύνδεσμος

Εμείς θα διαβάζουμε για τις ένδοξες ημέρες του ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ στο ΦΩΣ από τον Γυφτόπουλο, θα βλέπουμε το βιντεο με το τραγούδι ΘΑΛΑΣΣΕΣ στον Νίκο Τσώλη και θα πίνουμε ξύδι πεπαλαιωμένο από τους BV γεμίζοντας τις καφετέριας για το ντέρμπι οσφπ-παο


ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 07 Ιούν 2024 15:06 από KASABIAN »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #473 στις: Παρ 07 Ιούν 2024 16:13 »
Καλά τα έχουμε ξαναζήσει αυτά για μια 20 ετια, εγώ τουλάχιστον πριν πάρει την ομάδα ο ΧΒ.
Θεωρώ πως μέχρι το 2040 θα υπάρξει κάποιος να την αναστήσει.

Όλα γύρω μας θυμίζουν τέτοιες εποχές με Καλλιθέα, Λεβαδειακό, Πανσερραϊκό, Βόλο, Κηφισιά, Αστέρας Ραχούλας....

Εγώ σας είπα οτι τα πιτσιρίκια μου τα προετοιμασα για τέτοια χρόνια. Εγώ θα εξοικειωθώ σιγά σιγά. Ήδη άρχισα να παρακολουθώ αλλά πρωταθλήματα και να διαβάζω τα νέα της ομάδας από site τύπου Λαμίας και Λεβαδειακού....θετικός λέει ο Εραμουσπε στην πρόταση του Λεβαδειακού αλλά μάλλον θα προτιμήσει Τρίπολη που θα έχει και πρώην συμπαίκτη του.... λέει

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #474 στις: Παρ 07 Ιούν 2024 18:39 »
Ουδεποτε εδινα την παραμικρη πιθανοτητα να αλλαξει χερια η Ομαδα φετος, δεδομενου του σημειου που την εφτασε η οικογενεια ΧΒ. Και το ειχα γραψει απο την αρχη.
Πιστευα ( και το ειχα γραψει επισης) οτι την επομενη περιοδο θα καταληξουμε σε μια θεση μεσα στην 6αδα - χωρις να διεκδικησουμε ανοδο σε καμια στιγμη - και την μεθεπομενη θα πεσουμε στην Γ Εθνικη.
Με αυτα που διαβαζω ομως τον τελευταιο καιρο σε διαφορα sites και εδω μεσα, αρχιζω να τρεμω στην ιδεα του σεναριου του Passenger.
Να κατεβουμε δηλαδη κακην κακως με νεαρους και καποιους δανεικους ή ξοφλημενους ( ενταξει, αυτο αναμενομενο ) αλλ κατα τον Δεκεμβρη να αποσυρθουμε απο το πρωταθλημα.

Νομιζω οτι γραφω για αλλη ομαδα ρε πουστη…