Αποστολέας Θέμα: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)  (Αναγνώστηκε 57581 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #700 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 14:55 »
Εχει κ συνεχεια σημερα...Τελος και ο Κιακος...

Καλά για τον Κιάκος στα π@π@ρια μας. Έτσι και αλλιώς ένα σωρό πίτες του φάγαμε φέτος.
Αφού δεν έκατσε ο Εραμουσπε ετοιμαστείτε και για το μπαμ του Κόντε
Δεν είναι τόσο για την αξία του παίκτη και το αν θα λείψει από τον Π.Α.Σ.
Είναι το ότι η Ομάδα διαλύεται και δεν υπάρχει μία, μία ρε πούστη μου, ανακοίνωση από τα προκομένα που να δείχνει ότι και καλά όλα είναι υπό έλεγχο. Έτσι για τα μάτια του κόσμου ρε!
Μας έχουν εντελώς γραμμένους στ' αρχ@##$ τους και μας το δείχνουν με κάθε τρόπο ρε!
Μου αρέσει που έχουμε γενικό αρχηγό και τεχνικό διευθυντή. Ο απόλυτος παραλογισμός, το απόλυτο σουρεάλ...
ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ Π.Α.Σ. ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #701 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 15:05 »
Γενικός  και τεχνικός διευθυντής για τα μάτια του κόσμου..
Ρε Ντάσιο σε πέταξε πριν λίγα χρόνια και τώρα γυρνάς και τους κρατάς και το φανάρι;
Ο σύνδεσμος τελείωσε με τα μπλουζάκια;
Ο Γιαννάκης και ο Καρύτσας σήμερα φαντάζομαι θα μιλήσουν για την εγγύηση της οικογένειας και οτι με την παρουσία τους στο τουρνουά των ακαδημιών δήλωσαν παρών...
Ο βρυκόλακας θα μας δικαιολογήσει την αγία οικογένεια το βράδυ στον Βλάσση Ντόκα και για όλα φταίνε οι Γιαννενάρες και οι ποδοσφαιριστές που θέλουν να πληρωθούνε...

ΑΝΤΕ ΣΤΗ ΜΙΖΕΡΙΑ ΣΑΣ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #702 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 17:17 »
Αλήθεια τα μαλακισμένα δεν τα ρωτάνε γιατί δεν τα καλέσανε τα δημοσιογραφά.Θέλουν ειδική πρόσκληση και από τον Καχριμάνη για να πάνε να τον ρωτήσουν τι ακριβώς έλεγε πριν λίγο καιρό;
Μαλακισμένα ότι φάγατε από τον ΠΑΣ,ξέρετε που να τα φάτε.Μακάρι να μην ορθοποδήσετε ποτέ και πουθενά.Μας έχετε καταστρέψει ότι αγαπάμε.Τα ίδια και χειρότερα να σας κάνουν σκούπρα.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #703 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 18:32 »
Αυτό που έχει γίνει και γίνεται στην ομάδα είναι σα μαχαίρι σε ανοικτή πληγή. Δεν είναι μόνο η στεναχώρια για τους παίκτες που φεύγουν λόγω οφειλών και χαρίζουν τα χρήματα για να απεμπλακούν, δεν είναι μόνο η στεναχώρια ότι δεν εμπιστεύονται κανένα από τους διοικούντες, δεν είναι η έλλειψη πλάνου, ικανοτήτων, αντανακλαστικών και προγραμματισμού.
Είναι που κάθε μέρα η ομάδα μικραίνει, σκίζεται η οποία υπερηφάνεια έμεινε και κουριελιαζεται η υπόληψη της.
Με τη μούτρα θα ζητήσουν να έρθει κόσμος στο γήπεδο, πως θα αναστηλωθεί αυτή η ομάδα με τη συγκεκριμένη διοίκηση.
Ντροπή και μόνο ντροπή που βλέπουν όλοι (όσοι πλέον ασχολούνται) το ξεφτιλισμα αυτό. Όχι μόνο η τοπικοι "άρχοντες" αλλά και οι τοπικοί "δημοσιογράφοι" είναι συνένοχοι σε αυτό που συμβαίνει. Όσοι αβανταρετε την τωρινή κατάσταση είστε υπόλογοι στην ιστορία του ΠΑΣ και στην καθημερινότητά σας.
Βαριά λέει συμβόλαια λέει για τη β...ποια βαριά συμβόλαια βρε γίδια? Για κάτι ψωροχιαλιαρικα παραπάνω το χρόνο? Πέρυσι στην Α που είχαν τα έσοδα γιατί δε τα κάλυψαν. Αν δε μπορούν να σηκωθούν να φύγουν χθες. Αλλά έχουν εμμονές, απωθημένα και θέλουν να γκρεμίσουν και τα θεμέλια της ομάδας και θα πω εδώ και της ιδέας του ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #704 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 19:23 »
Μας εκδικουνται τα μαλακισμένα...

Ξέρω κανένας τι ειπώθηκε και αν όντως έγινε συνάντηση με οργανωμένους , όπως λέει ο σουπεγκουφακης;
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 01 Ιούλ 2024 19:30 από nakos »

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #705 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 19:43 »
Έχω την υπόνοια πως αυτοί θα το βρουν από τους υποστηρικτές τους και όχι σαν κάποιους από μας που τους τα χώνουμε για πάνω από μια δεκαετία!!!!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #706 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 20:06 »
Μας εκδικουνται τα μαλακισμένα...

Ξέρω κανένας τι ειπώθηκε και αν όντως έγινε συνάντηση με οργανωμένους , όπως λέει ο σουπεγκουφακης;
Αλήθεια τι έλεγαν σήμερα τα δημοσιγραφα Γιαννάκης - Καρυτσας;
Ο σύνδεσμος αντί να τα χώνει στην διοίκηση ... πολλά τατσιμιτσικωτσι με τον Παναγιωτάκη... εκτός αν ισχύουν άλλα να βγουν να τα πούνε στον κόσμο για να μην τους τα χώνουμε χωρς λογο
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #707 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 20:14 »
Παράθεση
Τον Πρόεδρο του ΠΑΣ Παναγιώτη Χριστοβασίλη βράβευσε η ΕΠΣΗΠ (video)
Στη λήξη του Πανηπειρωτικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου Υποδομών «Γεώργιος Χριστοβασίλης», που διεξήχθη στην πόλη των Ιωαννίνων από τις 25 έως τις 30 Ιουνίου, έγινε η βράβευση του Προέδρου της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα Παναγιώτη Χριστοβασίλη από τον Υπεύθυνο Υποδομών της ΕΠΣ Ηπείρου Παναγιώτη Δαβή.

Ο Παναγιώτης Δαβής, αρχικά ευχαρίστησε τους πάνω από χίλιους αθλητές, προπονητές και γονείς που βρέθηκαν το τελευταίο πενθήμερο του Ιουνίου στα Ιωάννινα. Σημείωσε, πως χρειάζεται πάνω από όλα οι νεαροί αθλητές να αγαπήσουν το ποδόσφαιρο για να κερδίσουν χαρά μέσα από αυτό.

Τόνισε δε, πως η ΕΠΣ Ηπείρου και η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα, μέσω του Προέδρου της κ. Παναγιώτη Χριστοβασίλη, έχουν ως κύριο σκοπό τη στήριξη του ποδοσφαίρου στις νεαρές ηλικίες και γι' αυτό το λόγο διοργανώθηκε αυτό το μεγάλο Τουρνουά ποδοσφαίρου. Το Τουρνουά αυτό, από εδώ και στο εξής, θα ονομάζεται «Γεώργιος Χριστοβασίλης», τιμής ένεκεν στον αποβιώσαντα Πρόεδρο της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, που άφησε μεγάλο έργο στην πόλη των Ιωαννίνων και στο ελληνικό ποδόσφαιρο γενικότερα.

Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα  Παναγιώτης Χριστοβασίλης, δήλωσε πως αυτό που αξίζει πάνω από όλα είναι το χαμόγελο των παιδιών. Σημείωσε δε, πως ολόκληρη η πόλη των Ιωαννίνων στηρίζει την προσπάθεια της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ στη διοργάνωση και υποστήριξη τέτοιων σημαντικών δράσεων.

Παρόντες ήταν επίσης ο Πρόεδρος του Ερασιτέχνη ΠΑΣ Γεώργιος Οικονόμου, ο Γενικός Αρχηγός της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα Γιώργιος Ντάσιος, ο Ενωσιακός Προπονητής  Βασίλης Κίτσης και άλλοι.

passports.gr

Ατόπημα της ΕΠΣΗΠ να βραβεύσει τον καταστροφέα της μεγαλύτερης ομάδας που έχει στην δύναμη της.Αλήθεια αν ο ΠΑΣ είναι στα ερασιτεχνικά τι ακριβώς θα γίνει;Εδώ με το ζόρι ανεβαίνει άλλη ομάδα από τα τοπικά στην Γ εθνική και σε λίγο δεν θα έχουμε ούτε τον ΠΑΣ σε εθνική κατηγορία.Αλήθεια εκεί στην ΕΠΣΗΠ έχουν σκεφτεί τις συνέπειες από κάτι τέτοιο στο τοπικό ποδόσφαιρο;Επειδή σαν ΕΠΣΗΠ έχει παίξει ιστορικά ρόλο και στα τεκτενόμενα στον ΠΑΣ,γίνεται ακόμα χειρότερο να βραβεύεις τον καταστροφέα της ομάδας.Λίγο ντροπή.
Επίσης όλα καλά για τον ερασιτέχνη όσον αφορά την ομάδα;Μιας και ο πρόεδρος του ερασιτέχνη έδωσε το παρόν.Θα είχε ενδιαφέρον να μας πει και ο ίδιος την γνώμη του για την κατάσταση στην ομάδα.Το ίδιο θα έλεγα και για τον Γιώργο Ντάσιο.Όλα καλά στην ομάδα;
Ο ενωσιακός προπονητής πως βλέπει άραγε μια ομάδα διαλυμένη;Με το ζόρι υπάρχει πρωτάθλημα Κ-19 στην Β εθνική.Όλα καλά και για αυτόν;Όπως και για τον ερασιτέχνη.Εκτός αν νομίζει ότι όλα αυτά τα παιδάκια θα κάθονται να παίζουν στα τοπικά.

Τα δημοσιογραφά της πόλης ήθελαν πάρα πολύ να τα ρωτήσουν όλα αυτά αλλά δεν τους κάλεσαν επίσημα.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #708 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 21:48 »
Έχω την υπόνοια πως αυτοί θα το βρουν από τους υποστηρικτές τους και όχι σαν κάποιους από μας που τους τα χώνουμε για πάνω από μια δεκαετία!!!!

Τα χώνουμε όταν και όποτε κρίνει ο καθένας μας σωστό. Κατά γενική ομολογία όμως ασελγουν σε βάρος της ομάδας επειδή έτυχε να βρίσκονται στο δρόμο της. Ο ΠΑΣ και κάθε ομάδα δεν είναι κτήμα κανενός. Αγόρασαν και κληρονόμησαν τα δικαιώματα να τη  διαχειρίζονται, όχι να τη βιάζουν!!!!

Συνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #709 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 21:51 »
Από τους υποστηρικτές τους θα το βρουν μόνο εάν βρεθεί διάδοχη κατάσταση και πάνε (οι υποστηρικτές) να προσκολληθούν εκεί. Αλλιώς θα τους υποστηρίζουν μέχρι την οριστική βύθιση του πλοίου.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #710 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 22:44 »
Αρχίζω να πιστεύω πως μία είναι η λύση....

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #711 στις: Δευ 01 Ιούλ 2024 22:58 »
Παράθεση
Τον Πρόεδρο του ΠΑΣ Παναγιώτη Χριστοβασίλη βράβευσε η ΕΠΣΗΠ (video)
Στη λήξη του Πανηπειρωτικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου Υποδομών «Γεώργιος Χριστοβασίλης», που διεξήχθη στην πόλη των Ιωαννίνων από τις 25 έως τις 30 Ιουνίου, έγινε η βράβευση του Προέδρου της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα Παναγιώτη Χριστοβασίλη από τον Υπεύθυνο Υποδομών της ΕΠΣ Ηπείρου Παναγιώτη Δαβή.

Ο Παναγιώτης Δαβής, αρχικά ευχαρίστησε τους πάνω από χίλιους αθλητές, προπονητές και γονείς που βρέθηκαν το τελευταίο πενθήμερο του Ιουνίου στα Ιωάννινα. Σημείωσε, πως χρειάζεται πάνω από όλα οι νεαροί αθλητές να αγαπήσουν το ποδόσφαιρο για να κερδίσουν χαρά μέσα από αυτό.

Τόνισε δε, πως η ΕΠΣ Ηπείρου και η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα, μέσω του Προέδρου της κ. Παναγιώτη Χριστοβασίλη, έχουν ως κύριο σκοπό τη στήριξη του ποδοσφαίρου στις νεαρές ηλικίες και γι' αυτό το λόγο διοργανώθηκε αυτό το μεγάλο Τουρνουά ποδοσφαίρου. Το Τουρνουά αυτό, από εδώ και στο εξής, θα ονομάζεται «Γεώργιος Χριστοβασίλης», τιμής ένεκεν στον αποβιώσαντα Πρόεδρο της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, που άφησε μεγάλο έργο στην πόλη των Ιωαννίνων και στο ελληνικό ποδόσφαιρο γενικότερα.

Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα  Παναγιώτης Χριστοβασίλης, δήλωσε πως αυτό που αξίζει πάνω από όλα είναι το χαμόγελο των παιδιών. Σημείωσε δε, πως ολόκληρη η πόλη των Ιωαννίνων στηρίζει την προσπάθεια της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ στη διοργάνωση και υποστήριξη τέτοιων σημαντικών δράσεων.

Παρόντες ήταν επίσης ο Πρόεδρος του Ερασιτέχνη ΠΑΣ Γεώργιος Οικονόμου, ο Γενικός Αρχηγός της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα Γιώργιος Ντάσιος, ο Ενωσιακός Προπονητής  Βασίλης Κίτσης και άλλοι.

passports.gr

Ατόπημα της ΕΠΣΗΠ να βραβεύσει τον καταστροφέα της μεγαλύτερης ομάδας που έχει στην δύναμη της.Αλήθεια αν ο ΠΑΣ είναι στα ερασιτεχνικά τι ακριβώς θα γίνει;Εδώ με το ζόρι ανεβαίνει άλλη ομάδα από τα τοπικά στην Γ εθνική και σε λίγο δεν θα έχουμε ούτε τον ΠΑΣ σε εθνική κατηγορία.Αλήθεια εκεί στην ΕΠΣΗΠ έχουν σκεφτεί τις συνέπειες από κάτι τέτοιο στο τοπικό ποδόσφαιρο;Επειδή σαν ΕΠΣΗΠ έχει παίξει ιστορικά ρόλο και στα τεκτενόμενα στον ΠΑΣ,γίνεται ακόμα χειρότερο να βραβεύεις τον καταστροφέα της ομάδας.Λίγο ντροπή.
Επίσης όλα καλά για τον ερασιτέχνη όσον αφορά την ομάδα;Μιας και ο πρόεδρος του ερασιτέχνη έδωσε το παρόν.Θα είχε ενδιαφέρον να μας πει και ο ίδιος την γνώμη του για την κατάσταση στην ομάδα.Το ίδιο θα έλεγα και για τον Γιώργο Ντάσιο.Όλα καλά στην ομάδα;
Ο ενωσιακός προπονητής πως βλέπει άραγε μια ομάδα διαλυμένη;Με το ζόρι υπάρχει πρωτάθλημα Κ-19 στην Β εθνική.Όλα καλά και για αυτόν;Όπως και για τον ερασιτέχνη.Εκτός αν νομίζει ότι όλα αυτά τα παιδάκια θα κάθονται να παίζουν στα τοπικά.

Τα δημοσιογραφά της πόλης ήθελαν πάρα πολύ να τα ρωτήσουν όλα αυτά αλλά δεν τους κάλεσαν επίσημα.
Ρε fon, εγώ ακόμα δεν κατάλαβα για ποιόν λόγο βραβεύτηκε ο γιος ΧΒ. Ίσως είμαι ηλίθιος και δεν τα πιάνω εύκολα. Βραβεύεις κάποιον που προσφέρει κάτι, σωστά? Το νούμερο τί ακριβώς έχει προσφέρει στο ποδόσφαιρο των Ιωαννίνων? Το μοναδικό του κατόρθωμα είναι ότι διέλυσε με πολύ μεγάλη ευκολία έναν από τους μεγαλύτερους ποδοσφαιρικούς συλλόγους στην Ελλάδα.
Επίσης έχει ρίξει κανόνι στους πάντες και δεν μιλάω μόνο ποδοσφαιρικά. Ποιά προσφορά, γαμώ το φελέκι μου?
Εντάξει, δεν περιμένω απαντήσεις, πιό πολύ ρητορικό είναι το ερώτημα.

Α! Σιχαμερά ασπόνδυλα ΑΡΔάκια και γλύφτες, ΓΑΜΙΕΣΤΕ. Και δεν βρέχει καλοκαιριάτικα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.794
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #712 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 00:35 »
ΧΒακια - Τζον Τζον - Καρ Καρ - Βρυκ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #713 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 10:16 »
έπεται και συνέχεια....σύμφωνα με το γραφείο τύπου της παε τον superfm φεύγει και ο Λιάσος και ο Ανθυμιάδης απο Κ19 , η οποία διαλύεται..
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #714 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 10:39 »
Περπατώ στο πάρκο (ένα είναι το πάρκο ζνΑθήνα) και σκέφτομαι...και δαιμονίζομαι...
Ρε είναι δυνατόν ΔΥΟ(2) τσουτσέκια, να έχουν καταντήσει τον ΠΑΣ γύφτικο τσαντίρι;
Συγγνώμη ρε φίλοι μου Ρομά...
Είναι δυνατόν, ένας τύπος που σου δίνει την εντύπωση ότι κοιμάται ολόρθος και δεν μπορεί να μιλήσει καλά καλά και ο αδερφός του να έχουν ξεχαρβαλώσει μια ολόκληρη ομάδα και κανείς να μην κάνει τίποτε σε αυτήν την πόλη;
Είναι δυνατόν να μπορεί να κυκλοφορεί στην πόλη και να μην βρίσκονται κάποιοι να τον κάνουν μαύρο από τις μάπες;  ;)
Είναι δυνατόν να γίνεται , λέει εκδήλωση αθλητικού τύπου στην πόλη και να βραβεύεται ο συγκεκριμένος τύπος για προώθηση του αθλητικού πνεύματος στην πόλη;
Είναι δυνατόν να μην παρευρίσκεται, έστω με δική του πρωτοβουλία, ένας, μα ένας, αρχίδης δημοσιογράφος να του κάνει δύο τρεις ερωτησούλες του ανθρώπου, του βραβευθέντος; >:(
Είναι δυνατόν ΜΙΑ πόλη, να ανέχεται τέτοια μεταχείριση;
Πού είναι ο μέγας βλάχος του Μετσόβου, που είχε δηλώσει περιχαρής ότι είμαστε κοντά σε
λύση για το ιδιοκτησιακό;
Μια επιτροπή από επιφανείς Γιαννιώτες δεν μπορεί να πάρει την κατάσταση στα χέρια της;
ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΠΧΙΑ ρε καραγκιόζηδες;
Εύχομαι να σας στοιχειώνει ΜΙΑ ΖΩΗ το όνειδος που νιώθουμε ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΗΜΠΟΡΟΙ για εσάς τους ΜΠΟΡΟΥΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΘΕΛΟΝΤΕΣ...
Σκατά ατις ζωές σας και εφιάλτες στα όνειρά σας να γίνουν οι προσβολές και οι ντροπές που έχουμε καταπιεί τόσα χρόνια...

ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ...ΨΟΦΟ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ.

Συγγνώμη φιλαράκια μου, αυτά ακριβώς που σκέφτομαι, αυτά και έγραψα...

ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!


Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #715 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 11:27 »
Περπατώ στο πάρκο (ένα είναι το πάρκο ζνΑθήνα) και σκέφτομαι...και δαιμονίζομαι...
Ρε είναι δυνατόν ΔΥΟ(2) τσουτσέκια, να έχουν καταντήσει τον ΠΑΣ γύφτικο τσαντίρι;
Συγγνώμη ρε φίλοι μου Ρομά...
Είναι δυνατόν, ένας τύπος που σου δίνει την εντύπωση ότι κοιμάται ολόρθος και δεν μπορεί να μιλήσει καλά καλά και ο αδερφός του να έχουν ξεχαρβαλώσει μια ολόκληρη ομάδα και κανείς να μην κάνει τίποτε σε αυτήν την πόλη;
Είναι δυνατόν να μπορεί να κυκλοφορεί στην πόλη και να μην βρίσκονται κάποιοι να τον κάνουν μαύρο από τις μάπες;  ;)
Είναι δυνατόν να γίνεται , λέει εκδήλωση αθλητικού τύπου στην πόλη και να βραβεύεται ο συγκεκριμένος τύπος για προώθηση του αθλητικού πνεύματος στην πόλη;
Είναι δυνατόν να μην παρευρίσκεται, έστω με δική του πρωτοβουλία, ένας, μα ένας, αρχίδης δημοσιογράφος να του κάνει δύο τρεις ερωτησούλες του ανθρώπου, του βραβευθέντος; >:(
Είναι δυνατόν ΜΙΑ πόλη, να ανέχεται τέτοια μεταχείριση;
Πού είναι ο μέγας βλάχος του Μετσόβου, που είχε δηλώσει περιχαρής ότι είμαστε κοντά σε
λύση για το ιδιοκτησιακό;
Μια επιτροπή από επιφανείς Γιαννιώτες δεν μπορεί να πάρει την κατάσταση στα χέρια της;
ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΠΧΙΑ ρε καραγκιόζηδες;
Εύχομαι να σας στοιχειώνει ΜΙΑ ΖΩΗ το όνειδος που νιώθουμε ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΗΜΠΟΡΟΙ για εσάς τους ΜΠΟΡΟΥΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΘΕΛΟΝΤΕΣ...
Σκατά ατις ζωές σας και εφιάλτες στα όνειρά σας να γίνουν οι προσβολές και οι ντροπές που έχουμε καταπιεί τόσα χρόνια...

ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ...ΨΟΦΟ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ.

Συγγνώμη φιλαράκια μου, αυτά ακριβώς που σκέφτομαι, αυτά και έγραψα...

ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Θα συμφωνήσω και ειδικά με το πρώτο κομμάτι, είναι δυνατόν δύο χαπατα να κάνουν ρημαδι την ομάδα και να μη κουνιέται φύλλο?
Θεωρώ πλέον βέβαιο ότι η ομάδα πουλήθηκε. Είναι ξεκάθαρα μπροστάριδες για να πάρουν όλο το ανάθεμα, έτσι και αλλιώς ήταν καμμένα χαρτιά. Και πολύ φοβάμαι ότι όντως πρέπει να πουλήθηκε σε πρόσωπα συμφερόντων του γαβρου, αν κρίνω παράλληλα εδώ στη Θεσσαλονίκη, την πλήρη εγκατάλειψη του Άρη από το γαβρο και την αδυναμία Καρυπίδη να σπάσει χρήμα.
Άρα αναμένω με αυτή τη λογική καράβια παικτών από Πειραιά μεριά με όλο το επιτελείο υποστήριξης.
Τότε να δεις παλαμάκια, σάλια και διθυραμβικά άρθρα από τα ΑΡΔακια

Αποσυνδεδεμένος PASiopulo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.340
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #716 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 11:30 »
Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ χθες, από τη μία δεν κλείνουν οι προπονητές, από την άλλη φεύγουν όλοι οι παίχτες,
μπορεί να έρχονται οι γαύροι .... πολύ κακό σενάριο αυτό ...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #717 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 11:31 »
Τέτοια κατρακύλα ουτε στους εφιάλτες μου.....πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Από την μία λέω ότι πάει βούλιαξε το καράβι ....από την άλλη πάλι κρατάω μια κρυφή ελπίδα οτι μπήκε άλλος κουμανταδόρος και ξηλώνει για πλήρη ανακαίνιση...
Δεν ξέρω ...είμαι πάρα πολύ στεναχωρημένος και εξοργισμένος με την nirvana ολοκληρης της πόλης και όλων αυτών που υποτίθεται αγαπάνε αυτην την ομάδα ...ακόμη και από εμένα που είμαι μέλος αυτής κοινωνίας
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #718 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 11:55 »
Άλλοι δύο έφυγαν σήμερα. Λιασός χαιρέτησε. Δεν γίνεται κάτι παίζει. Πιστεύω υπάρχει κάποιος από πίσω που θέλει να αναλάβει την ομάδα και κάνει ρεσταρτ. Βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #719 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 12:18 »
Άλλοι δύο έφυγαν σήμερα. Λιασός χαιρέτησε. Δεν γίνεται κάτι παίζει. Πιστεύω υπάρχει κάποιος από πίσω που θέλει να αναλάβει την ομάδα και κάνει ρεσταρτ. Βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο
κρατάω και αυτό που γράφει σήμερα ο Γιαννάκης οτι κανείς δεν παίρνειι όρκο για την διοίκηση αν είναι μόνη ή με συμπαίκτη..
Νομίζω ξεπουλάνε τα πάντα για να μειώσουν όσο μπορούν τα χρέη τους με σκοπό την απεμπλοκή τους....
θεωρίες και σκέψεις δικές μου , δεν έχω καμία πληροφόρηση και όποια είχα δεν έχει επιβεβαιωθεί...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #720 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 12:22 »
Είναι δυνατόν να μπορεί να κυκλοφορεί στην πόλη και να μην βρίσκονται κάποιοι να τον κάνουν μαύρο από τις μάπες;

Να τι; Αλίμονο και αν έχει πατήσει σε οποιοδήποτε σημείο της περιοχής ολόκληρης εκτός Ζωσιμάδες/ΠΕΑΚΙ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #721 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 12:23 »
Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ χθες, από τη μία δεν κλείνουν οι προπονητές, από την άλλη φεύγουν όλοι οι παίχτες,
μπορεί να έρχονται οι γαύροι .... πολύ κακό σενάριο αυτό ...

Αν γίνει αυτό θα είναι το οριστικό τέλος.

Καλύτερα στη Γ' παρά στους βρωμιάρηδες.

Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #722 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 12:48 »
Aυτοι ειναι ικανοι μεχρι   και να μεταφερουν την εδρα του ΠΑΣ  στην Αθηνα (Οραμα του πατερα τους καποτε) και να μην ανοιξει ρουθουνι

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #723 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 13:00 »
Αληταραδες κυκλοφορούν κιόλας ανέμελοι σε εκδηλώσεις.
Σε άλλες εποχές θα έφευγαν από εκεί με το εκαβ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, και όχι μόνο...)
« Απάντηση #724 στις: Τρι 02 Ιούλ 2024 13:12 »
Η στάση τους είναι προκλητική.

Έφαγαν με χρυσά κουτάλια από την ομάδα.

Έγιναν μαζί με τον πατέρα τους γνωστοί σε όλη την Ελλάδα. Ποιος ήξερε τον πατέρα τους πριν την ενασχόλησή του με τον Π.Α.Σ.; Τον ξέρατε εσείς; Με τον Ηλυκιακό ασχολούταν. Τρέχα γύρευε δηλαδή. Με ασήμαντες ομάδες.

Παρόλα αυτά εγκαταλείπουν την ομάδα, την αφήνουν σε τραγική κατάσταση. Ούτε ντροπή ούτε ενοχές δεν έχουν.

Στοιχειώδη συμπεριφορά να παραχωρήσουν την ομάδα και να σώσουν ότι μπορεί να σωθεί δεν έχουν.

Θα το βρείτε από τη ζωή όμως, που θα πάει.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 02 Ιούλ 2024 13:16 από Mpakoulieros »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!