Αποστολέας Θέμα: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024  (Αναγνώστηκε 32994 φορές)

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #250 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:09 »
Να ξέρετε ο John John μας διαβάζει και απόψε!

Αποσυνδεδεμένος LOYZETSNOS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #251 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:09 »
Ξύπνησε το θηρίο... Νευρίασε ο Παναγιωτάκης με αυτά που γράφουμε και το πήρε προσωπικά 😂😂😂

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #252 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:10 »
Μαλλον μια …unpopular opinion, αλλα για μενα η μεταγραφη της ημερας ειναι ο Νικολιας.
Για τον οποιο - για καποιον λογο - οταν διαβασα οτι εμεινε ελευθερος ημουν σιγουρος οτι θα επιστρεψει😳.
Τον θεωρω απο τους παικτες που στην Α Εθνικη ψιλοχανονται αλλα στην Β μπορει να κνει την διαφορα. Οπως και ο Παμλιδης 😞( Ασχετο…).
Για τον τερματοφυλακα δεν εχω γνωμη αλλα θελω να ελπιζω οτι τα βασικα της θεσης τα εμαθε σωστα.
Καμια γνωμη και για τον Μαντζη επισης. Καλο βιογραφικο ομως για τα δεδομενα της κατηγοριας. Συγκριση με τον υγιη Κοντε δεν μπορει να γινει, αλλα δεν ξερω σε ποσα ματς ο Κοντε θα μπορει να ειναι υγιης😢.
Για τον Σακχοφ , δεν θελω να ακουω καν. Τον θεωρω μια ορθια κουραδα, με κορυφαια στιγμη της καριερας του το γκολ με σποντα που εβαλε στους Ζωσιμαδες στις καθυστερησεις, και μετα μας εδειχνε το …προσωπο του.Στο κενο η προσπαθεια βεβαια γιατι δεν το θυμαται κανεις απ’όπου περασε.🤮.
Το θετικο ειναι οτι ηρθαν παικτες. Εστω και παααρα πολυ καθυστερημενα.
Εχοντας ομως μεγαλη εμπιστοσυνη και εκτιμηση στον Πομς και τους συνεργατες του, αρχιζω να αισιοδοξω.
Και εκει ειναι που μου ερχονται στο μυαλο οι φιγουρες και τα πεπραγμενα των Αμποτ και Κοστελο και γαμιεται το ονειρο…😡

Αποσυνδεδεμένος arispas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.148
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #253 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:12 »
Παιδιά τι λέτε; Παλτό ο Μάντζης. Ο άνθρωπος είναι πολυτέλεια για Β Εθνική. Μου άρεσε πάντα πολύ αυτός ο παίχτης ειδικά στην πιο σκληρή και αμπαλη Β Εθνική και με κακά γήπεδα θεωρώ θα τους παίρνει παραμαζωμα. Ένα 10αρι και ένα αριστερό μπακ θέλουμε και άντε να πάμε καμιά ωραία εκδρομή φέτος. Έχει ωραίες πόλεις και εύκολες (όχι επικίνδυνες εκδρομές)

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #254 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:16 »
Αμην. Ας ανεβασουν την ομαδα και μετα να τα μαζεψουν και να φυγουν. Με την δυναμικη και τη φανελα που εχουμε,στην Α εθνικη που λεγαμε παλια ,ειμαι σιγουρος οτι θα βρεθουν πολλοι ενδιαφερομενοι να αγορασουν.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #255 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:23 »
Αμην. Ας ανεβασουν την ομαδα και μετα να τα μαζεψουν και να φυγουν. Με την δυναμικη και τη φανελα που εχουμε,στην Α εθνικη που λεγαμε παλια ,ειμαι σιγουρος οτι θα βρεθουν πολλοι ενδιαφερομενοι να αγορασουν.

Ποτέ δεν θα φύγουν.
Είναι ξεκάθαρο πλέον.
Αν δεν ανέβουμε φέτος ίσως αυτό αλλάξει.
Ίσως.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #256 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:28 »
Χρησταρα με συγχωρεις, αλλα για τον Σακχοφ θα διαφωνησω. Ξερεις πολλα κανταρια μπαλα και το εχω καταλαβει απ ολα οσα γραφεις. Ο Σακχοφ  ειναι εστω και σ αυτη την ηλικια μια ομαδα μονος του. Δεσποζει στο κεντρο και στην Β εθνικη ,θα τους κανει πλακα.Και ο Νικολιας πολυ καλος αν ειναι στην κατασταση που ηταν. Για τον τερμα απο την ΑΕΚ δεν εχω αποψη. Για τον Μαντζη θα συμφωνησω απολυτα με τον fon. Δεν ειναι δυνατον να αφηνεις να σου φυγει ο Πετραν για να παρεις τον Μαντζη.  Τελος παντων .Ολοι θα κριθουν στο γηπεδο.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #257 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:31 »
Μάντζης πολύ καλή επιλογη...θεωρητικά τοπ για την κατηγορία....
Μεγάλο ερωτηματικό πως θα κουμπωσουν όλες αυτές οι επιλογές
Στην άμυνα ανησυχώ γιατί εκεί θέλεις ένα πραγματικά ποιοτικό παίχτη

Τες πα κάτι κινηται...δεν είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξος για άνοδο...αλλά κάτι κινηται

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #258 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:32 »
Όντως κάτι κινείται!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #259 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:53 »
Κοιτάξτε αν περιμένατε να φτιάξουν ομάδα superleague από τώρα, μάλλον δεν ξέρετε την οικογένεια καλά. Βέβαια και ποια άλλη διοίκηση φτιάχνει στην Β, ρόστερ για superleague?
Εγώ νομίζω ο φετινός ΠΑΣ θα είναι καλύτερος από τον περσινό πάντως...Δείτε ρόστερ Λάρισας, Ηρακλή, Παναχαικής και συγκρίνετε με το δικό μας. Είναι ή θα είναι χειρότερο μόλις ολοκληρωθεί?
Έχουμε με διαφορά τον καλύτερο προπονητή της κατηγορίας επίσης.
Γιατί να μην είμαστε για τα καλά στο παιχνίδι ανόδου?

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #260 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:57 »
Χρησταρα με συγχωρεις, αλλα για τον Σακχοφ θα διαφωνησω. Ξερεις πολλα κανταρια μπαλα και το εχω καταλαβει απ ολα οσα γραφεις. Ο Σακχοφ  ειναι εστω και σ αυτη την ηλικια μια ομαδα μονος του. Δεσποζει στο κεντρο και στην Β εθνικη ,θα τους κανει πλακα.Και ο Νικολιας πολυ καλος αν ειναι στην κατασταση που ηταν. Για τον τερμα απο την ΑΕΚ δεν εχω αποψη. Για τον Μαντζη θα συμφωνησω απολυτα με τον fon. Δεν ειναι δυνατον να αφηνεις να σου φυγει ο Πετραν για να παρεις τον Μαντζη.  Τελος παντων .Ολοι θα κριθουν στο γηπεδο.

Φιλε ΠΑΣ,κατ’αρχας σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ανταποδιδω απολυτα! Απλα θ ελεγα οτι στα 53 πλεον, εχω δει χιλιαδες ωρες μπαλα, και τιποτε αλλο. Οπως κι εσυ αλλωστε☺️.
Οσο για τον Σακχοφ, δεν ξερω, ισως να εχεις δικιο, αν και περαν του ποσο αργος ηταν ( βγαλμενος απο 70’s και 80’s 🤣), δεν θυμαμαι κατι αλλο απο δαυτον.
 Πιθανον ομως να με πονεσε τοσο πολυ ( εφυγαν ολα στο πατωμα, καφες, Iqos, νερο και …παγωτο 🫣) εκεινο το κωλοφαρδο γκολ που φαγαμε στις καθυστερησεις, που να εχει θολωσει η κριση μου…

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΧΑΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 357
  • Γεννήθηκα ΠΑΣ και θα πεθάνω ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #261 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 23:57 »
Καλές κινήσεις να τα λέμε όλα, ειδικά ο Μαντζης πολύ καλό φορ,για τα δεδομένα της Β Εθνικής είναι όντως βόμβα!
Φίλε ΠΑΣ ολόψυχα περαστικά!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #262 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 00:01 »
Ευχαριστω πολυ φιλε ΤΑΧΑΣ.Ολα ενταξει.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #263 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 00:06 »
Μακαρι να βγει και ο Μαντζης. Ξερετε παιδια,στο ποδοσφαιρο ολα ειναι θεμα και χημειας και ψυχολογιας και πολλα  αλλα πραγματα παιζουν για να αποδωσει καποιος παιχτης σε μια ομαδα.Μπορει το παιδι να βαλει 25 γκολ και να μας τρελανει.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #264 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 00:08 »
Παντως ,για Σακχοφ η παε διαψεύδει  κατηγορηματικα...Οποτε...ακυρο
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 03 Σεπ 2024 00:11 από SirBak »

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #265 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 00:54 »
Επιτέλους κάναμε κάποιες νορμάλ μεταγραφές. Δεν πήραμε κανένα τεράστιο όνομα, αλλά πήραμε παίκτες με κάποια εμπειρία και κάποιες ικανότητες. Ο τερματοφύλακας έπαιζε ΑΕΚ Β οπότε έχει εμπειρία από την κατηγορία. Ο Νικολιάς επίσης έχει εμπειρία από την κατηγορία και είναι γνωστός στην ομάδα. Ο Μάντζης έχει και αυτός σίγουρα μεγάλη εμπειρία αφού έπαιζε πρώτη κατηγορία. Η ικανότητα του πιστεύω είναι αρκετή για ομάδα δεύτερης κατηγορίας. Επιτέλους φαίνεται ότι κινείται κάτι και ότι κάνουμε τουλάχιστον τα βασικά.

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #266 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 01:05 »
Για τα δεδομένα της κατηγορίας είναι ψηλό ράφι μεταγραφή. Είναι ταύρος το παιδί. Ο Κόντε είναι παιχτούρα, αλλά αν τραυματιζόταν, πράγμα πιθανότατο, θα είχαμε θέμα. Έχει μία λογική το πράγμα.

Και ο Ιωαννίδης ταύρος είναι αλλά 2 σερί ματς τα χάνει μπροστά στην εστία. Δυστυχώς
Κρίμα τότε γιατί παικτης που δεν χάνει γκολ δεν υπάρχει στον κόσμο
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος Vanderson

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Στο πέταλο επάνω..
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #267 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 07:52 »
Μας μένει ένα καλό, δυνατό, αριστερό μπακ για να κλείσουν όλες οι θέσεις. Μετά μόνο δουλειά, και αγώνας. Έχω τεράστια εμπιστοσύνη στον προπονητή μας φέτος

Αποσυνδεδεμένος PASiopulo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.340
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #268 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 08:28 »
Θεωρώ πολύ καλές τις μεταγραφές Νικολιά και Μάντζη αν ολοκληρωθεί γιατί ποτέ δεν ξέρεις φυσικά.

Τερματοφύλακα πίστευα ότι θα παίρναμε κάποιον καλύτερο για πρώτο. Όπως φαίνεται θα πάμε με Αθανασίου.
Ελπίζω να είναι η χρονιά του μικρού φέτος και να τα πάει καλά. Του δίνεται σίγουρα μεγάλη ευκαιρία.

Θέλουμε ακόμα 2-3 παίχτες αντίστοιχης ποιότητας για να πούμε ότι θα παλέψουμε την άνοδο.

Ο προπονητής θα πρέπει να φανεί μεγάλος μάγκας για να μη χάσουμε έδαφος αρχικά μιας που του φέρνουν παίχτες τις τελευταίες μέρες.

Ας ελπίσουμε ότι θα μείνει και ο Σόρια και δε θα έχουμε τίποτα περίεργα τελευταία στιγμή.

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #269 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 08:56 »
Φτου φτου μη τα ματιάσουμε τα παιδιά. Μεταγραφικο ντεμαράζ τελευταίας στιγμής. Ας είναι και έτσι.
Πιστεύω και εγώ ότι είναι καλές μεταγραφές, ειδικά για την κατηγορία. Όλα βέβαια θα κριθούν στο γήπεδο. Εκεί θα δούμε σε τι κατάσταση βρίσκεται ο καθένας και τι μπορεί να προσφέρει για το στόχο της ομάδας που δεν μπορεί να είναι άλλος από την άνοδο.
Ελπίζω, όπως όλοι σας, ο προπονητής μας φέτος να μας ξανακάνει ομάδα και να αποκτήσουμε μια ταυτότητα, που τα δύο τελευταία χρόνια με τον αμπαλαδόρ Νάσο Στάικο και τον Γρηγοριου την είχαμε χάσει.
Τέλος, συμφωνώ και επαυξάνω με τους σύνταυρους που ζητούν οπωσδήποτε ένα αριστερό μπακ. Από το πάνω ράφι εννοείται. Είναι μια θεση που μας πόνεσε πολύ πέρυσι. Μη συνεχίσουμε πάλι έτσι.

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #270 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 11:04 »
Αν εξαιρέσεις την αριστερή πλευρά που ακόμα δεν ξέρουμε με ποιους θα πάμε βασικούς σε άμυνα/επίθεση, έχει αρχίσει να ψιλοβλέπεται η ομάδα. Όχι ότι είναι τπτ φοβερό και από πίσω ελπίζουμε να μας βγούνε τα παιδιά από την κ19 (2-3 καλοί φαίνονται πάντως).
Άρα έχουμε και λέμε:
Αθανασίου GK
Sobocinski, Rieder, Μπακαδήμας CB
Soria RWB
Λούπας; LWB
Azeez, Νικολιάς CM
Heinrich RW
Αθανασίου; LW
Μανζτής (αν επιβεβαιωθεί) CF

Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #271 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 11:10 »
Μιας και πηγα στην προπονηση χθες, ας πω και εγω την αποψη μου για οσα ειδα και οσα γινονται ή θα γινουν.
Ο Αζιζ προφανως θελει χρονο προσαρμογης, γιατι ειναι σε μια νεα ομαδα, σε μια νεα χωρα και δεν ξερει ουτε καν τα ονοματα των συμπαιχτων του, αλλα απο τα λιγα που ειδα στο οικογενειακο διπλο, το παλικαρι εχει φοβερη επαφη με την μπαλα. Σε καναν μηνα που θα εχει εγκληματιστει ελπιζω οτι θα δουμε πολυ ωραια πραγματα απο τον συγκεριμενο, μακαρι να μην διαψευστω.
Ο Γκινης ειναι θηριο σωματικα και θα παλεψει να παρει φανελα απο τον Αθανασιου. Ειναι καλο για την ομαδα να υπαρχει ανταγωνισμος.
Ο Νικολιας παραμενει ταχυτατος, θεωρω οτι εχει καπαρωσει την θεση του δεξιου εξτρεμ και λογω ποιοτητας-εμπειριας αλλα και επειδη φανταζομαι οτι θα εγκληματιστει πολυ ευκολα, τα ξερει τα λημερια.
Για το φορ, ο Ματζης ειναι κλεισμενος, θα προτιμουσα Κοντε για πολλους λογους, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα ειναι μια πολυ ποιοτικη προσθηκη για την ομαδα. Το θετικο στην περιπτωση Ματζη ειναι οτι εχει κανει προετοιμασια με τον αστερα και θα χρειαστει πολυ λιγο χρονο προσαρμογης.
Κλεινοντας να πω οτι και εγω βασιζομαι πολυ φετος στον προπονητη, που φαινεται εργατικοτατος και μισει την χαλαρωτητα ακομα και στις προπονησεις, τους εχει ολους στην τσιτα.
Με ενα αριστερο μπακ η ομαδα θα διεκδικησει την ανοδο

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #272 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 11:15 »
Αθανασιου

Μπακαδημας

Ριντερ

Σομποτσινσκι

Σορια

Λουπας

Τζινο

Αζιζ-Μπεγκαλα

Νικολιας

Χάινριχ

Ματζης


Αποσυνδεδεμένος mandrakoukos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.418
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #273 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 11:20 »
Πως μεταστράφηκε σε dt η απόλυτη απαισιοδοξία σε αισιοδοξία προβιβασμού, μυστήριο πράγμα.
Μπακουλιέρος αισιόδοξος  :-? και Κρίμσον στην τσίτα να φάει λαρύγγια  :P

Εγώ που βλέπω πάντα ποτήρια μισογεμάτα, δεν είμαι καθόλου σίγουρος, μιλάμε για τέρα ινγκόγκνιτα φέτος.
Αν είμαι κάπως πιο αισιόδοξος είναι γιατί πάντα παίζει μπάλα κι η φανέλα.

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: Θερινη μεταγραφικη περιοδος 2024
« Απάντηση #274 στις: Τρι 03 Σεπ 2024 11:46 »
Αθανασιου

Μπακαδημας

Ριντερ

Σομποτσινσκι

Σορια

Λουπας

Τζινο

Αζιζ-Μπεγκαλα

Νικολιας

Χάινριχ

Ματζης


Μου φαίνεται δύσκολο να τον πάει δεξιά τον νικολιά γιατί ο coach τον έφερε τον heinrich και μέχρι στίγμής στα φιλικά έδειξε να παίζει καλά στην πλευρά. Επίσης πιστεύω στο κέντρο θα παίξει περισσότερο κάποιος συνδυασμός νικολια/αζιζ/μπεγκαλα. Πρώτον γιατί με τζίνο χάνουμε πολύ σε ταχύτητα και ποιότητα ενώ η ομάδα ήδη χάνει ένα παίκτη παραπάνω στα στόπερ (φαντάζομαι ο ριντερ μπορεί να βγαίνει και λίγο πιο μπροστά σε φάση κατοχής αφού 6ρι έπαιζε μέχρι τώρα - να επιβεβαιώσουν/διαψεύσουν όσοι είδαν από κοντά κάποιο φιλικό). Δεύτερον γιατί το συμβόλαιο του τζίνο λήγει τον δεκέμβρη οπότε φαντάζομαι κάνουν ήδη τα κουμάντα τους. Θα δούμε.