Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25  (Αναγνώστηκε 21164 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PASiopulo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.340
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #350 στις: Πεμ 29 Αύγ 2024 08:01 »
δεν προχωράει η δουλεία ... αυτό που θα δούμε φέτος θα μας φέρει πολλαααααα χρόνια πίσω

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #351 στις: Πεμ 29 Αύγ 2024 15:15 »
Mε τέτοια απόδοση ούτε μεταγραφή έρχεται, με συνέπεια ούτε μίζα θα πέσει. Προσέχουμε να μην τον κάψουμε.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #352 στις: Πεμ 29 Αύγ 2024 22:32 »
Εδώ δεν υπάρχει μεταφραστής, παίκτες θέλετε. Τα ΑΡΔακια που μεταφράζουν τις δηλώσεις του προπονητή από ποιόν πληρώνονται? Γιατί μεταφράζουν?

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #353 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 13:06 »
Αύριο η ομάδα παίζει φιλικό στο Ζωσιμάδες.Η ΠΑΕ άφαντη και εδώ.Ούτε ενημέρωση ούτε τίποτα.
Το κλείσανε το μαγαζί.Παίζει να πήγε κανείς να πάρει διαρκείας να μας πει αν είναι ανοιχτά τα γραφεία;Έστω αν βρέθηκε εκεί να μας πει αν είναι κανείς εκεί.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #354 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 13:08 »
Παράθεση
Η επόμενη προπόνηση θα γίνει το απόγευμα της Παρασκευής (30/8) στο γήπεδο των Ζωσιμάδων, εκεί που το Σάββατο ο ΠΑΣ θα υποδεχτεί στις 17:30 τον Θεσπρωτό.

Εν τω μεταξύ, την Παρασκευή θα γίνει γνωστό από πλευράς ΠΑΕ αν το τελευταίο προγραμματισμένο φιλικό του καλοκαιριού θα γίνει με κόσμο ή χωρίς και τι θα γίνει με τα εισιτήρια.
super-fm.gr

Χάος.Τι μπουρδέλο είναι αυτό.Στο μεταξύ στην ανακοίνωση για τα διαρκείας

Παράθεση
Όλους τους εντός έδρας αγώνες πρωταθλήματος (κανονική διάρκεια και αγώνες κατάταξης), τους εντός έδρας αγώνες κυπέλλου και τους φιλικούς αγώνες για την ποδοσφαιρική περίοδο 2024-25.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #355 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 13:33 »
Παράθεση
Η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα 1966 ανακοινώνει γενική είσοδο 5 ευρώ για την φιλική αναμέτρηση με τον Θεσπρωτό που θα διεξαχθεί το Σάββατο (31/8) στο Ε.Σ.Ι. ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ στις 17:30.

Τα συνοδευόμενα παιδιά έως 14 ετών θα μπορούν να παρακολουθήσουν τον αγώνα δωρεάν.

Όσοι έχουν αγοράσει εισιτήριο διαρκείας 2024/25, θα παραλάβουν πρόσκληση από τα εκδοτήρια για τον αυριανό αγώνα.

Τα εκδοτήρια θα ανοίξουν την ημέρα του αγώνα στις 16:00.
pasgiannina.gr

Πως το έπαθαν.Άλλη φορά μετά τον αγώνα ανακοίνωση.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #356 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 17:15 »
16:01 θα είμαι εκεί!!
Ούτε καν φέτος και βλέπουμε για του χρόνου!
Ίσως στα playoff ανόδου! Χαχαχαχ!
 Εκτός αν έρθουν σήμερα μέχρι το βράδυ οι μεταγραφές που είναι κλεισμένες αλλά δεν ανακοινώνονται από ώρα σε ώρα!!! Τότε θα το σκεφτώ.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #357 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 18:08 »
Θέλω να δω αν θα γίνει το φιλικό αύριο και σε τι κατάσταση θα είναι το Ζωσιμάδες.

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #358 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 18:30 »
Ίσως χρειαστεί να πάει λίγο αργότερα το παιχνίδι γιατί συνήθως 5-6 ξεκινάει η βροχή. Άμα πάει αργότερα όμως θα χρειαστεί να ανάψουν και προβολείς. Αυτό με προϋπόθεση ότι δε θα έχει γίνει λίμνη το γήπεδο. Σε μπελάδες μας βάζει γενικά ο καιρός  :P :P  :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #359 στις: Παρ 30 Αύγ 2024 23:39 »
Θέλω να δω αν θα γίνει το φιλικό αύριο και σε τι κατάσταση θα είναι το Ζωσιμάδες.

Με τέτοιες βροχές και χωρίς εμφανή πια συντήρηση από πέρσι, μάλλον πάει για βούρκο μετα το ματς!! Σου μιλάει εμπειρία χρόνων....

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #360 στις: Σαβ 31 Αύγ 2024 13:40 »
Τελευταίο φιλικό και ούτε μια μεταγραφη
Κατσικωσαν τον Δούμα ένα μήνα είδε κ αποειδε ο Πομς και σου λέει κάτσε να πάρω αυτόν γιατί δεν έχουν σκοπό

Με διάφορα η πιο ερασιτεχνική διοίκηση ever
Προκλητικοί όσο δεν πάει
Αχρηστοι πέρα από κάθε λογική

ΤΣΑΚΙΣΤΗΤΕ ΦΥΓΕΤΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ
31 Ο ΜΗΝΑΣ... ΝΤΡΑΠΗΚΕ ΚΑΙ Η ΝΤΡΟΠΗ

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #361 στις: Σαβ 31 Αύγ 2024 14:21 »
Τελευταίο φιλικό και ούτε μια μεταγραφη
Κατσικωσαν τον Δούμα ένα μήνα είδε κ αποειδε ο Πομς και σου λέει κάτσε να πάρω αυτόν γιατί δεν έχουν σκοπό

Με διάφορα η πιο ερασιτεχνική διοίκηση ever
Προκλητικοί όσο δεν πάει
Αχρηστοι πέρα από κάθε λογική

ΤΣΑΚΙΣΤΗΤΕ ΦΥΓΕΤΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ
31 Ο ΜΗΝΑΣ... ΝΤΡΑΠΗΚΕ ΚΑΙ Η ΝΤΡΟΠΗ

Ο θεός του ποδοσφαίρου και η τύχη της μπάλας μας καταραστηκαν και μας τιμωρούν. Τόσα χρόνια παίζαμε μαζί τους και τους κοροϊδεύαμε!!!
Τώρα παίρνουν πίσω όσα απλόχερα μας έδωσαν γιατί δε τα εκτιμήσαμε και δε τα αξιοποιήσαμε. Σα διοίκηση και ομάδα εννοώ.
Εμείς ως φίλαθλοι είμαστε μόνιμα στην ανυποληψία

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #362 στις: Σαβ 31 Αύγ 2024 20:19 »
Δεν γίναμε σοφότεροι σήμερα με τον Θεσπρωτό.We need quality.Τόσο απλά.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #363 στις: Σαβ 31 Αύγ 2024 20:22 »



Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #364 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 13:07 »
Πομς: «Μιλάμε με επιθετικό, χρειαζόμαστε φορ περιοχής» (video)
Χρήσιμο χαρακτήρισε το φιλικό με τον Θεσπρωτό ο προπονητής του ΠΑΣ Ρενέ Πομς μιας και όπως τόνισε οι παίκτες του ΠΑΣ είχαν ενέργεια, αποφασιστικότητα και έδειξαν πράγματα στον αγωνιστικό χώρο. Ο Αυστριακός τεχνικός αναφέρθηκε στο τρίπτυχο της επιτυχίας που είναι η τακτική, η φυσική κατάσταση και η ψυχολογία, σχολίασε τη μεταγραφή του Άγγλου Μιγκέλ Αζίζ, ενώ αποκάλυψε ότι οι ομάδα βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με επιθετικό περιοχής, θέση που χρειάζεται επειγόντως ενίσχυση.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Ρενέ Πομς:

«Ήταν ένα χρήσιμο παιχνίδι για εμάς. Προσπαθήσαμε να παίξουμε γρήγορα, να έχουμε τις πρώτες επαφές, να βγούμε γρήγορα στην αντεπίθεση. Βάλαμε ανώτερο επίπεδο ενέργειας σε αυτό που θέλουμε να υπάρχει. Η ενέργεια μας έλειπε από τα προηγούμενα παιχνίδια και αν ο ΠΑΣ θέλει να πάει σε ανώτερο επίπεδο πρέπει να έχει αυτή την ενέργεια που βγάλαμε σήμερα. Είδα καλά πράγματα, δημιουργήσαμε πολλές ευκαιρίες αλλά πρέπει να τις μετουσιώνουμε σε γκολ. Ήταν το τελευταίο φιλικό, την άλλη εβδομάδα έχουμε το παιχνίδι Κυπέλλου, ξεκινούν τα επίσημα παιχνίδια και θέλουμε να περάσουμε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου και να προχωρήσουμε όσο γίνεται περισσότερο».

Για το ότι ο κόσμος χειροκρότησε σε πολλές περιπτώσεις και αν είναι μια τροφοδότηση στην ομάδα: «Φυσικά και είναι. Η ομάδα αυτό που πρέπει να κάνει είναι να αποδείξει στο γήπεδο ότι πρέπει να κάνουμε το καλύτερο δυνατό. Και αν κάνεις το καλύτερο δυνατό στο παιχνίδι, οι φίλαθλοι θα αντιδράσουν θετικά, θα πάνε στο σπίτι με ένα μεγάλο χαμόγελο και αυτό χαροποιεί εμένα και την ομάδα».

Για τη θέση σκέφτεται να χρησιμοποιήσει τον Αζίζ και πότε υπολογίζει να μπει στα παιχνίδια: «Είναι ένας καλός παίκτης που προέρχεται από τις ακαδημίες της Άρσεναλ, είναι κεντρικός μέσος, έπαιζε στην Ισπανία και το προφίλ του είναι αυτό που ψάχναμε καιρό για την ομάδα. Περιμένουμε να βοηθήσει με την ποιότητα που έχει, θέλει χρόνο προσαρμογής αλλά θα τον κάνουμε να παίξει όσο γίνεται πιο γρήγορα και σίγουρα θα βοηθήσει σε αυτό που θέλουμε να κάνουμε στην πορεία».

Για το πότε ευελπιστεί ότι θα έρθει ο επιθετικός και τι προφίλ θα έχει: «Σέντερ φορ ψάχνουμε, θέλουμε οπωσδήποτε παίκτη στη θέση αυτή. Θέλουμε ένα εννιάρι που να βάζει το γκολ. Φάνηκε και σήμερα στις ευκαιρίες που χάσαμε ότι μας λείπει ένας επιθετικός περιοχής. Έχουμε κάτι στο μυαλό μας και υπάρχουν συζητήσεις με έναν συγκεκριμένο ποδοσφαιριστή. Δεν θέλω να πω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή».

Για τους Λούπα, Καλέμι και τους υπόλοιπους νεαρούς παίκτες : «Σαφέστατα τους υπολογίζω, μου αρέσει να δουλεύω με νεαρά παιδιά πόσο μάλλον όταν προέρχονται από την ακαδημία της ομάδας την Κ19. Θέλουμε να δουλεύουμε μαζί τους και αν έχουν την δυνατότητα να παίξουν, θα τους κάνουμε ακόμη καλύτερους .Οι Καλέμι, Αθανασίου και Λούπας έχουν δυνατότητες και να δουλέψουν και βελτιωθούν ο ΠΑΣ έχει να περιμένει πολλά απ’ αυτούς και θα είναι η νέα γενιά που θα οδηγήσει την ομάδα».

Για το εάν έχει σκεφτεί να δοκιμάσει κι άλλο σύστημα από το 3-4-3: «Το σύστημα δεν έχει τόση σημασία για εμένα. Δεν είναι το σύστημα που θα κάνει τη διαφορά αλλά ο τρόπος, η σκέψη και πως δουλεύουμε μέσα στο γήπεδο και αυτό προσπαθούμε να κάνουμε στα φιλικά».

Για το εάν είπε κάτι διαφορετικό στους παίκτες και έδειξαν μια διαφορετική εικόνα από το φιλικό στην Πάτρα: «Ο ΠΑΣ Γιάννινα πρέπει να είναι κορυφαίος σε τρία πράγματα, στην τακτική, στη φυσική κατάσταση και τη ψυχολογία. Είναι απαραίτητα στοιχεία που χωρίς αυτά η ομάδα δεν πάει πουθενά. Σήμερα το έδειξαν οι παίκτες, είχαν ενέργεια, αποφασιστικότητα, έδειξαν πράγματα και αυτό πρέπει να κάνουν σε όλα τα παιχνίδια. Μετά την Πάτρα είπα ότι δεν ήμασταν καλοί, δεν είχαμε καλή ενέργεια και ψυχολογία, ήμασταν αργοί, δεν πηγαίναμε σε μονομαχίες, δεν παλεύαμε όπως σήμερα. Αν χάνεις κάτι απ’ αυτά δεν μπορείς να κερδίζεις. Είπα στους παίκτες ότι είναι σημαντικό να είμαστε έτοιμοι να κάνουμε καλά παιχνίδια. Είναι απλό να δείξω στους παίκτες τι πρέπει να κάνουν για να κερδίσουν το παιχνίδι».


passports.gr

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #365 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 13:08 »
Μπόλος: «Χάρηκα που είδα παιδιά που είχα στις υποδομές» (video)
Την ανωτερότητα και την αγωνιστική ετοιμότητα του ΠΑΣ Γιάννινα σε σχέση με τη δική του ομάδα αναγνώρισε στις δηλώσεις του ο βοηθός του Ρότσα στην ομάδα της Ηγουμενίτσας, Μιχάλης Μπόλος. Ο Γιαννιώτης τεχνικός σχολίασε τους στόχους της ομάδας και δήλωσε χαρούμενος που είδε παιδιά όπως ο Καλέμι, ο Αθανασίου που δούλεψε για χρόνια μαζί τους στις υποδομές της γιαννιώτικης ομάδας.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Μιχάλη Μπόλου ήταν:

«Να ξεκινήσω ευχόμενος καλή χρονιά στην ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά και σε όλες τις ομάδες. Κάθε ποδοσφαιριστής να είναι υγιής και κάθε ομάδα να πετύχει τους στόχους της. Το σημερινό ήταν το πρώτο δυνατό φιλικό για μας καθώς είχαμε παίξει την Τετάρτη ένα προπονητικού χαρακτήρα. Ήταν κόντρα σε μια ομάδα που είναι παραπάνω κατηγορία από μας. Ο ΠΑΣ είναι πιο έτοιμος από εμάς καθώς έχει ξεκινήσει τουλάχιστον 3 εβδομάδες πριν από εμάς. Εμείς είμαστε μόλις στην τέταρτη εβδομάδα προετοιμασίας.

Ήταν ένα δυνατό τεστ για μας. Δείξαμε κάποια πράγματα, όμως δείξαμε και κάποιες αδυναμίες και πρέπει να δουλέψουμε με τον κόουτς Ρότσα και να τα διορθώσουμε. Όσον αφορά το παιχνίδι ο ΠΑΣ Γιάννινα ήταν καλύτερος σε κάποια μεγάλα διαστήματα του αγώνα και κέρδισε».

Σε ερώτηση για τη δική του συνεργασία με τον Θεσπρωτό, τις πρώτες του εντυπώσεις από την ομάδα της Ηγουμενίτσας, αλλά και τον στόχο ενόψει του νέου πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής: «Όσον αφορά εμένα ήταν ένα βήμα παραπάνω στην καριέρα μου. Ήμουν χρόνια στις υποδομές και χάρηκα πάρα πολύ που είδα σήμερα 6-7 παιδιά που είχα στις υποδομές του ΠΑΣ και έχω δουλέψει πολύ μαζί τους.  Με χαροποιεί ιδιαίτερα η εξέλιξη τους. Η συνεργασία μου με τον κύριο Ρότσα είναι άψογη, είμαι βοηθός του και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό.

Ο Θεσπρωτός είναι μια καινούργια ομάδα καθώς έχουν μείνει μόλις 10 ποδοσφαιριστές από πέρυσι που η ομάδα σώθηκε στο παρά ένα. Έχουμε φέρει κάποια παιδιά που είναι νέα σε ηλικία και ταλαντούχα και προσπαθούμε να τα βοηθήσουμε και να επενδύσουμε πάνω τους. Θέλουμε να τους δώσουμε χώρο και χρόνο, ώστε να βρουν τα πατήματά τους. Όσον αφορά τον στόχο της ομάδας είναι βήμα-βήμα, παιχνίδι με παιχνίδι να γίνεται καλύτερη και στο τέλος πιστεύω ότι θα κάνουμε καλό ταμείο».


passports.gr

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #366 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 13:08 »

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #367 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 13:09 »
Πηγε κανεις χτες στο φιλικο να μας πει τι ειδε;
Οχι οτι περιμενω πολλα .Απλα να μας πει πως ειδε τους νεους παιχτες (εστω κ αυτους τους λιγους).Οι 2 ξενοι που πηραμε κανουν τη διαφορα;Ειναι ποιοτικοι;(Στο δευτερο γκολ ετσι φανηκε ο ενας απο αυτους).Υπηρχαν αυτοματισμοι;Υπαρχει αυτο που λεμε αρχη μεση και τελος;Διαφωτιστε μας καπως,γιατι αν διαβασουμε τους γυφτοπουλους κ γιαννακηδες με 2-3 μεταγραφες θα πιασουμε κορυφη 😂

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #368 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 13:12 »
Η ομάδα θέλει ποιότητα μέσα.Για Γ εθνική καλή είναι.Για Β εθνική και για άνοδο όχι.Ο κόουτς συμμαζεύει ότι μπορεί με το ρόστερ που έχει.
Μέτρια ομάδα είναι.Κερδίσαμε Άρτα και Θεσπρωτό οκ./

Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #369 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 13:21 »
Έχει μαλλιάσει η γλώσσα του Πομς να ζητάει επιθετικό περιοχής. Η ομάδα είχε τον καλύτερο που είχε περάσει εδώ και πολλά χρόνια. 10-15 γκολ τα είχε άνετα ο Πέδρο, αλλά η διοίκηση και ο τεχνικός διευθυντής αποφάσισαν ότι δεν μας κάνει παρόλο που ο ίδιος ήθελε να παραμείνει. Θα μου πεις βέβαια, αν έμενε ο Πέδρο θα διατηρούσε φυσικά το περιβραχιόνιο και δε θα το έπαιρνε ο πελατής του τεχνικού διευθυντή.

Είναι να σηκώνεις τα χέρια ψηλά με αυτούς ανεκδιήγητους που έχουμε μπλέξει. Από μένα στήριξη μόνο στην ομάδα (παίκτες και τεχνικό team) και κράξιμο στη διοίκηση και τα γιουσουφάκια της.
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #370 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 20:51 »
Με τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα και περισσότερο τις εμφανίσεις η ομάδα θα παλέψει στα πλέι άουτ για την σωτηρία της.με ομάδες β Εθνικής εκτός του ότι χάσαμε μας έκαναν και πλάκα. Όποτε ήθελαν έβαζαν γκολ, έβγαιναν τετ α τετ παρόλο που ειμασταν ταμπούρια. Δεν ξέρω τι έχουν στο κεφάλι τους οι της διοίκησης  , εκτός από σκατα, αλλά δεν βλέπουν ότι με αυτό το συνονθύλευμα δεν πάμε πουθενά;;;

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #371 στις: Κυρ 01 Σεπ 2024 23:54 »
Συνταυροι καλησπερα σε ολους.Μετα απο ενα πολυ δυσκολο καλοκαιρι που περασα απο λογους υγειας ,ειμαι πολυ χαρουμενος που μπορω παλι να ξαναγραψω εδω μεσα. Πριν απο λιγες μερες εμαθα τα παντα για το τι εγινε τοσους μηνες στην ομαδα και ειμαι απογοητευμενος για ολα. Δεν θελω να σχολιασω τιποτα για τα καθυστερμενα που εχουν τα ηνια της ομαδας γιατι εχουν το ακαταλογιστο. Εικοσι μερες πριν την εναρξη και η ομαδα ειναι γυμνη παντου. Θελω να ευχηθω σε ολους υγεια πανω απ ολα . Εγω θα ειμαι παντα αισιοδοξος.ΥΓ.Θα διφωνησω με τον φιλο fon  για το θεμα που εχει να κανει με τα χρεη της ομαδας και οτι με το ΤΑΠ που εκανε ο κοντος τοτε, σβηστηκαν στο χιονι. Το κουβερνο δεν εχει σβησει τιποτα,ακομα και για επιχειρησεις φαντασματα  που δεν υπαρχουν καν οπως η Πειραικη Πατραικη κτλ. Οποιος θελει μπορει να το μαθει ευκολα διβαζοντας τους μεγαλο-οφειλετες του δημοσιου ,ειτε ειναι φυσικα προσωπα ,ειτε νομικα.  Το χρεος της ΑΕΚ ειναι 300 εκ ,παρα το αγροτικο που εκανε στις μικρες κατηγοριες. Το δικο μας ειναι απο ιδρυσεως της ΑΕ το 1979 γυρω στα 22 εκ. Θα μου δωσει αυριο ακριβως τα στοιχεια ο αδερφος μου που το εψαξε πολυ και θα τα επισυναψω.Καλη σεζον συνταυροι με υγεια σε ολους.

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #372 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 00:01 »
Ελπιζω να ειναι ολα περαστικα φιλε ΠΑΣ. Υγεια, υγεια, υγεια !!!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #373 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 00:02 »
Ευχαριστω πολυ συνταυρε christos. Ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ - ΦΙΛΙΚΑ 2024-25
« Απάντηση #374 στις: Δευ 02 Σεπ 2024 00:05 »
Καλή ανάρρωση φίλε "ΠΑΣ"
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!