Αποστολέας Θέμα: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου  (Αναγνώστηκε 5963 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #150 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:18 »
Τέλος 0-11

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #151 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:19 »
Μεγαλύτερη νίκη ever σε πρωτάθλημα και κύπελλο.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #152 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:21 »
Συναταυροι χωριο - κωμοπολη δεν με νοιαζει .Το σκορ σε επισημη διοργανωση εγραψε και θα μεινει στην ιστορια. Το προηγουμενο ρεκορ  ηταν για πρωταθλημα Β εθνικης το 0-7 με Χαραυγιακο επι Μουφ. Την δυναμικοτητα του αντιπαλου μπορω να την καταλαβω,ομως και το γκραν φαβορι για ανοδο φετος η ΑΕΛ ,με ερασιτεχνικη ομαδα επαιζε εδω  χθες με την Κατσικα και πηγε 0-3.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #153 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:21 »
ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ....................ΤΕΛ ΕΙΩΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #154 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:24 »
4 γκολ Χάινριχ
2 γκολ Τζίνο, Σόρια
1 γκολ Μπακαδήμας, Λεό, Νικολιάς

3 ασσίστ Νικολιάς, Λούπας
2 ασσίστ Σόρια
2 ασσίστ Αθανασίου

Έχω χάσει 1 ασσίστ  :P

(έγινε επεξεργασία)
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:27 από vaggelis »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #155 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:28 »
Συναταυροι χωριο - κωμοπολη δεν με νοιαζει .Το σκορ σε επισημη διοργανωση εγραψε και θα μεινει στην ιστορια. Το προηγουμενο ρεκορ  ηταν για πρωταθλημα Β εθνικης το 0-7 με Χαραυγιακο επι Μουφ. Την δυναμικοτητα του αντιπαλου μπορω να την καταλαβω,ομως και το γκραν φαβορι για ανοδο φετος η ΑΕΛ ,με ερασιτεχνικη ομαδα επαιζε εδω  χθες με την Κατσικα και πηγε 0-3.
Να σε διορθώσω λίγο.
Υπάρχει το 8-1 με την Καλλιθέα που σίγουρα το θυμούνται όλοι.
Υπάρχει όμως και ένα ματς κυπέλλου με τον Φοίνικα Λευκάδας (τον Τηλυκράτη δηλαδή που του είχαν αλλάξει τα φώτα εκείνη την εποχή λόγω χούντας) που τον είχαμε νικήσει 8-0.
Μετά θα πιάσουμε κάτι 7άρες με το Μπιζάνι και τον Παννεμεατικό.

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #156 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:28 »
Επιτρέψτε μου να είμαι ο συνήγορος του διαβόλου.
Διαφωνώ ριζικά με τη λογική των ομάδων που εκμεταλλεύονται τη διαφορά δυναμικότητας και δεν κάνουν κράτει όταν έχουν διασύρει τον αντίπαλο. Πολύ επικίνδυνο σχεδόν πάντα το βρίσκουν μπροστά τους είτε βραχυπρόθεσμα είτε μακροπρόθεσμα. Θέλουμε να είμαστε Άγιαξ της Ηπείρου και όχι μόνο των Ιωαννίνων και "σκοτώνουμε" μία ομάδα χωριού της Θεσπρωτίας.
Ακόμα χειρότερα κάνουμε επεισόδια αντί να βραβεύσουμε το χωριό που βγήκε κυπελλούχος και τον παλιό παίκτη μας που αγωνίζεται εκεί ... και μετά με 2η ομάδα να κερδίσουμε πχ με 0-6.
Το 8-1 με την Καλλιθέα και το 0-7 με τον Χαραυγιακό δεν θα με ενοχλούσε αντίστοιχα καθώς ήμασταν ομάδες που αγωνιζόμασταν στην ίδια κατηγορία.
Επιπρόσθετα και καθαρά αγωνιστικά μόνο κακό μπορεί να κάνει το 11-0 και ο εφησυχασμός.


 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:33 από dk »

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #157 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:32 »
Εχεις δικιο fon. Το ξεχασα αυτο αν και ημουν και μεσα στο γηπεδο τοτε. Απλα μου ηρθαν στο μυαλο τα εκτος μονο. Εχεις δικιο.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #158 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:33 »
Εχεις δικιο fon. Το ξεχασα αυτο αν και ημουν και μεσα στο γηπεδο τοτε. Απλα μου ηρθαν στο μυαλο τα εκτος μονο. Εχεις δικιο.
Σιγά δεν είναι θέμα.Φυσικά υπάρχει και το 7-0 με τον Χαραυγιακό.Παραμένει η μεγαλύτερη νίκη μας εκτός έδρας στο πρωτάθλημα και η δεύτερη γενικά πλέον.
Να θυμηθούμε και την πεντάρα στον Άρη με την ευκαιρία αυτή.

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #159 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:37 »
ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ....................ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!

Αγχωθήκαμε λίγο στο τέλος, αλλά νικήσαμε

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #160 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:38 »
Ωραιο ξεκινημα με ρεκορ
Πως και δεν ειχε σπασει τοσα χρονια δεν ξερω
Καμια χαλαρωση σε ολο το 90λεπτο στην κατασταση που ειμαστε μετα τον υποβιβασμο
Οποιον βρουμε τον πελεκαμε, η ομαδα πρεπει να δειχνει σοβαροτητα διαρκως

Αναρρωτιεμαι τι ακουσαν οι φιλαθλοι απο κατι τυπους σαν και αυτους που πηγαν να αφαιρεσουν ζωες εδω στην πολη
Κατι τετοιοι θα προκαλεσαν υποθετω
Αυτοι οι ιδιοι το κανουν μονιμως, γιατι νιωθουν τις πλατες καποιων και μενουν ατιμωρητοι
Αμφιβαλλω αν θα μας αφησουν φετος να παμε καπου εκτος εδρας

Παμε ερμιονη τωρα σε μια βδομαδα να δουμε αν οντως εχουμε φτιαξει κατι καλο
Η αν προκειται να μας καταπιουν οι λαρισες και οι ηρακληδες
Αν και το κοβω να εχουμε δραματικο φιναλε τη φετινη χρονια

 :pas: :pashat: :joker:

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #161 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:42 »
Και η Ερμιονίδα που παίζουμε στον επόμενο γύρο, ερασιτεχνική ομάδα είναι πλέον. Πέρυσι στη Γ εθνική βγήκε 17η στους 18 οπότε υποβιβάστηκε.

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #162 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:45 »
Επιτρέψτε μου να είμαι ο συνήγορος του διαβόλου.
Διαφωνώ ριζικά με τη λογική των ομάδων που εκμεταλλεύονται τη διαφορά δυναμικότητας και δεν κάνουν κράτει όταν έχουν διασύρει τον αντίπαλο. Πολύ επικίνδυνο σχεδόν πάντα το βρίσκουν μπροστά τους είτε βραχυπρόθεσμα είτε μακροπρόθεσμα. Θέλουμε να είμαστε Άγιαξ της Ηπείρου και όχι μόνο των Ιωαννίνων και "σκοτώνουμε" μία ομάδα χωριού της Θεσπρωτίας.
Ακόμα χειρότερα κάνουμε επεισόδια αντί να βραβεύσουμε το χωριό που βγήκε κυπελλούχος και τον παλιό παίκτη μας που αγωνίζεται εκεί ... και μετά με 2η ομάδα να κερδίσουμε πχ με 0-6.
Το 8-1 με την Καλλιθέα και το 0-7 με τον Χαραυγιακό δεν θα με ενοχλούσε αντίστοιχα καθώς ήμασταν ομάδες που αγωνιζόμασταν στην ίδια κατηγορία.
Επιπρόσθετα και καθαρά αγωνιστικά μόνο κακό μπορεί να κάνει το 11-0 και ο εφησυχασμός.


 

Αγιαξ της Ηπειρου ημασταν καποτε φιλε DK. Τωρα δεν ειμαστε καν ‘’ Αγιαξ των Ιωαννινων’’…
Παρ’ολα αυτα συμφωνω με την αποψη σου για το σκορ ( θα μπορουσε να σταματησει στα 6-7 το πολυ ) και επαυξανω στα υπολοιπα που ειπες περι επεισοδιων, βραβευσεων κλπ.
Μακαρι η Ομαδα να μην σταματα και στο Πρωταθλημα μεχρι το τελευταιο σφυριγμα…

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #163 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 18:49 »
Τα παράπονα σας στον Πομς ....στις δηλώσεις είπε ότι σέβομαι τον αντίπαλο όταν τον παίζω σε φουλ ρυθμο
Επίσης ότι είναι καλυμμένος απ' τις μεταγραφές....αν προκύψει μια αξιόλογη περίπτωση θα του βρούμε θέση....αλλά αυτός είναι καλυμμένος γιατί λουπας κ Αθανασίου έχουν πολύ μεγάλη εξελιξη

Αποσυνδεδεμένος arispas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.148
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #164 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 19:08 »
Εγώ διαφωνώ. Αρχικά δεν μπορείς να ξεκινήσεις με φουλ αναπληρωματικός γιατί δεν ξέρεις πως θα πάει το ματς. Δεύτερον αλλαγές έκανε και νωρίς κιόλας. 5 επιτρέπονται. Όταν μπουν οι άλλοι τι να κάνουν; Επίσης πως σταματάς στα 6 γκολ. Παίρνεις τη μπάλα και κανείς πασουλες και τους παίζεις κορόιδο; Αναπόφευκτα κάποια στιγμή θα φτάσεις στην περιοχή. Εκεί τι θα κάνεις; Θα την διώξεις πλάγιο ή θα γυρίσεις πίσω; Αν βγει τετ α τετ ο άλλος τι θα κάνει; Θα το χάσει επίτηδες; Δεν υπάρχει σε καμία περίπτωση αυτό που λέτε ούτε σε γειτονιά. Παίζεις κανονικά. Ασέβεια και κοροϊδία είναι να κάνεις πασουλες και αυτοί να τρέχουν γύρω γύρω και να μην ακουμπάνε μπάλα για 30 λεπτά. Πείτε μου αλήθεια έναν τρόπο που μια ομάδα μπορει να σταματήσει να παίζει και το συζητάμε. Και εξ άλλου ρυθμούς ρίξαμε στο δεύτερο. Στο πρώτο βάλαμε 5 και 3 ή 4 ακυρωμενα. Μπήκαν οι αναπληρωματικοί μέσα στο δεύτερο και παίξανε. Τι θα θέλατε να κάνουν. Να παίζουν πασες με τους αντιπάλους, να κάθονται κολώνες  όταν έρχονται πάνω τους να τους περάσουν οι άλλοι, ή να προσποιούνται ότι τρώνε τριπλές και να πέφτουν κάτω;


Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #166 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 19:18 »
Νομίζω είναι ξεκάθαρο γιατί η μία λέγεται επαγγελματική ομάδα και η άλλη ερασιτεχνική.
Το φταίξιμο είναι σε αυτόν που τους έβαλε να παίξουν και όχι αυτοί που παίζουν.
Υπήρχε κύπελλο Δ Εθνικής και ερασιτεχνών παλιά. Παρόμοιες δυνάμικοτητες, μικρά ταξίδια μέχρι τους 16 και τελικός γιορτή για το ποδόσφαιρο χαμηλών κατηγοριών.

Κάποιοι στην ΕΠΟ την είδαν πως το ελληνικό πρωτάθλημα πρέπει να παίξει κύπελλο όπως η Αγγλία, η Γερμανία και η Ισπανία. Τι σχέση έχουν αυτά τα πρωταθλήματα με την Ελλάδα δε ξέρω. Στείλτε ένα μήνυμα στην ΕΠΟ να μας πούνε αυτοί που σκέφτηκαν αυτό το πράμα στην Ελλάδα!!
Όλα τα χθεσινά και σημερινά αποτελέσματα κυπέλλου είναι δείγμα της χαοτικής διαφοράς των ομάδων στο ελλαδισταν και για πιο λόγο η φαρσοκωμωδία αυτή πρέπει να σταματήσει χθές.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #167 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 19:21 »
Για αυτό τον λόγο είχε σταματήσει κάποτε και έγιναν 2 κύπελλα μέχρι πρόσφατα.Τώρα το ξαναεπαναφέρανε και γίνονται αστρονομικά σκορ.

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #168 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 19:46 »
Θα μπορούσαν οι κυπελλούχοι των ΕΠΣ να παίζουν μεταξύ τους παιχνίδια και οι νικήτριες να έπαιζαν μόνο με ομάδες Γ εθνικής, για να μην βλέπουμε τόσο τεράστια σκορ. Στην επόμενη φάση να έμπαιναν και οι ομάδες της Β. Αν σε κάποια σπάνια περίπτωση κάποια ερασιτεχνική ομάδα απέκλειε ομάδα της Γ, ας έμπαινε στην κλήρωση και άμα τύχαινε με ομάδα Β ας έπαιζε. Αλλά αυτή θα ήταν μία σπάνια περίπτωση. Νομίζω έτσι θα ήταν καλύτερο το κύπελο για όλους. 

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΧΑΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 357
  • Γεννήθηκα ΠΑΣ και θα πεθάνω ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #169 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 19:50 »
Εγώ θα δώσω συγχαρητήρια για την νοοτροπία του που πάει να περάσει ο Πομς.
Τι πάει να πει είναι ερασιτεχνική ομάδα και έπρεπε να σταματήσουμε,ας μην δήλωνε συμμετοχή,ας έλεγαν εκεί στο Λαδοχώρι παιδιά χάνουμε στα χαρτιά γιατί θα ξεφτιλιστουμε, ευχαριστούμε ΠΑΣ Γιάννινα ελάτε να σας τιμήσουμε και αν θέλετε να παίξουμε ένα φιλικό για ξεμουδιασμα και στο καλό!
Ποδόσφαιρο είναι παιδιά δεν είναι πόλεμος για να δείξεις οίκτο, είμαι καλός θα αε κερδίσω και θα προσπαθήσω να σου βάλω όσα πιο πολλά γκολ μπορώ, έτσι είναι..γι αυτό συγχαρητήρια σε όλους και ειδικότερα στον υπέροχο λαό του ΠΑΣ!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #170 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 20:02 »
Καλά έκαναν... καμμία λύπηση σε κανέναν.
Κι εμάς κανείς δεν μας λυπήθηκε όταν είχαμε ανάγκη. Φτιάχνουμε νέα ομάδα και χρειάζεται αυτοπεποίθηση, οπότε γουέλ νταν.
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #171 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 20:41 »
Παίδες κερδίσαμαν την γκρικα-ψακα,ούτε καν χωριό,συνοικισμός είναι και μάλιστα στη Θεσπρωτία....
Σα να λέμε ακριβώς κερδίσαμαν το λουζετς ή τσκλαζιαδες...
Να υπάρχει ένα όριο. Από Πάτρα ,Κηφισιά τον ήπιαμε και μάλιστα πολύ εύκολα...
Η ομάδα θα κριθεί σε κανονικά παιχνίδια με ομάδες της κατηγορίας και ανταγωνιστές!
Το να κερδας μια καφετέρια επ ουδενί δεν είναι λόγος αισιοδοξίας.
Για το αν είναι ηθικό να βάζεις όσα μπορείς δεν έχω άποψη   έχουν επιχειρηματα και οι δύο θέσεις.
Ελπίζω ο κοουτς να μη διαψευσθεί στο ότι δεν θέλει παίχτη αριστερά.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #172 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 20:54 »
Τι να πω ρε συνταυροι. Απ τη μια συμφωνω με jimakos και ΤΑΧΑΣ,απ την αλλη ομως συμφωνω και με dk. Ποτε δεν πρεπει συμφωνα με την κοσμοθεωρια μου να πατας εναν αδυναμο.Πολυ μπερδευτηκα τωρα μ αυτο. Κανονικα δεν θα επρεπε να γινονται τετοια παιχνιδια σε επισημες διοργανωσεις.Απ τη μια εχει δικιο για μενα ο dk οτι με καποιο τροπο οταν κανεις τετοια ,καποτε θα τα βρεις μπροστα σου, απ την αλλη ομως σκεφτομαι τι αλλο θα μπορουσαμε να βρουμε μπροστα μας. Δυο πρωταθληματα κατα δηλωση του ΜΕΓΙΣΤΟΥ Αντωνη Γεωργιαδη μας κλεψανε την δεκαετια 70 με Παγουρτζηδες [πολλοι ηταν αυτοι] ρεφερι ,οταν δεν υπηρχε καν τηλεοραση για να βλεπουμε τα παιχιδια.Εγω προσωπικα τα θυμαμαι και αυτες τις μνημες θα τις παρω μαζι μου. Αδικοι υποβιβασμοι που κανανε το 24 μεγαλυτερο του 25. Εξοριες απ το γηπεδο μας για τους προβολεις λες και δεν μπορουσαν να τα βαλουνε νωριτερα τα παιχνιδια. Μπαραζ με ΟΦΗ στη Ροδο με το θλιβερο γεγονος για τον συνταυρο μας, ενω θα επρεπε να οριστει τουλαχιστον στην Αθηνα. Ο ΟΦΗ ηταν τοτε τιμωρημενος,οχι εμεις και επαιζε σχεδον στην εδρα του. Τι αλλο να βρουμε μπροστα μας;;;;;;;;;;;;; Τι αλλο θα σκεφτουν;;;;;;;;;; Δυσκολα κοινωνιολογικα ερωτηματα.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #173 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 21:24 »
Συγχαρητήρια στην ομάδα για την νίκη...
Συγχαρητήρια στον ένα βλάκα....κ στους άλλους 10 ηλίθιους που πήγαν να το παίξουν μαγκιά κλανιά σαν τα φιντανια του ποκ.
Ποιοι αυτοί που διαμαρτύρονταν έξω από τα δικαστήρια για τα κωλοπαιδα της θύρας 7.... Θέλουν τώρα να τους μοιάσουν.....ξενέρωσα απίστευτα σήμερα   και πριν λίγο διάβαζα το ποσταρισμα του συνταυρου για τον συνδεσμιτη της Atalanta
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Σεπ 2024 21:27 από KASABIAN »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Σπάρτακος Γραικοχωρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Β φάση κυπέλλου
« Απάντηση #174 στις: Κυρ 08 Σεπ 2024 21:45 »
Δυστυχώς ή ευτυχώς ο κύριος Πομς είναι της Γερμανικής σχολής και νοοτροπίας. Πάτημα από κάτω τον αντίπαλο, όποιος κι αν είναι, σε όποια κατάσταση κι αν είναι. Το έχουμε δει πολλές φορές με την αχώνευτη εθνική Γερμανίας. Αλλά αυτοί είναι...  :P
Βέβαια κάποτε η τάνα η ζωή δίνει πίσω κάποια πράγματα, οπότε ας είμαστε προετοιμασμένοι.
Χαίρομαι για τις δηλώσεις του ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟΥ Προπονητή μας, είμαι αισιόδοξος ότι τα άχρηστα θα ανεβάσουν την Ομάδα και ότι θα πάρουν τον πούλο!

Υ.Γ. Μπράβο λεβέντες! Ωραίες χωριατομαγκιές στα χωριά! Και πάλι Μπράβο! Άντε μην ξεράσω ρε...  :stop: